Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit bonyolult vonalon fut...

Kicsit bonyolult vonalon fut a történet, csak az válaszoljon, akinek van ideje meg kedve a szerencsétlenségeimet hallgatni?

Figyelt kérdés
Szóval vagyok én,és van egy barátom.Ez a barát egy olyan valaki,akire én maximálisan felnézek,akinek a véleménye adok,és akit végtelenül tisztelek is.Ő 300 km-re él tőlem.Élőben nem találkoztunk még,habár webcamerázni szoktunk,telefonon beszélünk,chatelünk,tehát elég sok időt töltünk "együtt".Elég furcsa,ha mondhatom ezt így.Nagyon intelligens és csomó dologban jó,viszont elég visszahúzódó és magának való.Most lesz a születésnapja,és úgy gondoltam ,hogy veszek neki ajándékot és elküldöm postán.A baj viszont az,hogy neki van barátnője,és elég furcsán venné ki magát,ha megtudná a lány,hogy én csomagot küldtem neki a születésnapjára.Sokat beszél a lányról,és én teljesen megbékéltem már ezzel a dologgal.(Hiába tetszik,úgyse jönne össze már csak a távolság miatt se.)Tudom hogy elég féltékeny,úgyhogy inkább nem feszíteném túl a húrt,mert tényleg szurkolok nekik hogy együtt maradjanak(a fiú tényleg megérdemli a boldogságot),viszont nagyon jól esne ha elküldhetném neki az ajándékot.
2011. jún. 23. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
küld el neki nyugodtan,én nem csinálnék balhét ha a párom kapna valakitől ajándékot aki több száz km-re lakik és "jó" barátok
2011. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy hülye ötlet lesz, de így neten keresztül nem próbálnál megismerkedni, összebarátkozni a barátnőjével? Akkor még a szülinap előtt megtudhatná, hogy tényleg csak barát vagy, és meg is mondhatnád neki, hogy nem akarsz semmit a sráctól (mármint azt írtad, hogy már letettél róla, megbékéltél a dologgal). És aztán vele is tarthatnád a kapcsolatot, ha egyébként szimpatikusnak tűnik a féltékenységét kivéve.
2011. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
küld postán maradóra, őt meg értesitsd
2011. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves dolog, hogy ajándékot akarsz küldeni neki:)

A félreértések elkerülése végett:

- barátkozz össze a csajjal, ha teheted

- olyan ajándékot küldj, amit akár ketten is tudnak használni, és írj mellé egy cetlit amiből a barátnőnek is kiderül, hogy tudsz róla és szimpatizálsz vele! (ez lehet bármiféle ajándék, pl. egy sátor vagy akármi, nem kell rosszra gondolni:D)

2011. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az egyetlen, akinek nem esne jól, ha a párja egy másik (ráadásul idegen) nőtől ajándékot kapna?
2011. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha tiszták a szándékai. A páromnak is lehetnek barátai, az a gáz ha engem eltitkol előlük vagy érezhetően utál a csaj. Akkor valami nincs rendben részéről..
2011. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tiszták a szándékaim.Nagyon szeretem őt(barátilag,vagy talán még egy kicsit jobban is,talán mint egy testvért),és csak meg szeretném lepni a születésnapja alkalmából,úgysincs túl sok barátja,ahogy hallom.
2011. jún. 23. 17:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már azon is kiakadnék, ha a párom sok időt töltene együtt valakivel a neten, aki ráadásul nő, nemhogy még csomagot is kapjon. Lehetnek ismerősei, lehet magánélete, de ez az "elég sok időt töltünk együtt", na ettől nekem beindulna a bip-bip.
2011. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szeretném azt gondolni, hogy a nők többsége nem betegesen féltékeny, úgyhogy szerintem próbálj kapcsolatba lépni a csajjal és jelezni, ki vagy és mit akarsz. Attól, hogy az ember párkapcsolatban él még nem kell megszakítania a kapcsolatot mindenkivel az ellenkező nemből. Ez elég megalázó, ha valakit erre kér a párja.. színtiszta bizalmatlanság. A biztonság kedvéért szerintem írj a csajnak, hogy ki vagy, és mit szeretnél, és hogy az ő tudtával szeretnéd intézni ezt a dolgot, hogy nehogy véletlenül konfliktust okozz közöttük. És nem mellesleg írj személyre szabottan pár sort arról, hogy sokat hallottál már róla, a párja sokat áradozik és hogy örülsz, amiért így egymásra találtak.. ne érezze magát kizárva kettőtök közül.
2011. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jajj ne hogy hallgass rajuk!

Ok magukbol indulnak ki es nagyon aranyos amit irnak de mi van ha az a lany feltekeny tipus?

gondolj bele felhiv(ir stb...)1 csaj hogy hello a baratod kozeli baratja vagyok(akirol talan nem is tud) es ajit akarok kuldeni de nem akartam h feltekeny legyel(mert miert is?) ezert teged ertesitettelek eloszor.

Valoszinuleg nem fog kikelni magabol meg hasonlok de lehet hogy elulteted a bogarat a fuleben.

Aztan tonkremegy a kapcsolatuk...ja boldog szulinapot.

Szerintem kerdezd meg a sracot h akartal meglepit kuldeni Es mi is a pontos cim vagy valami hasonlo...

2011. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!