Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondaná valaki, hogy miért...

Elmondaná valaki, hogy miért érdemes élni?

Figyelt kérdés
Nekem már nincs kedvem élni, nem látom értelmét. Jobb lenne nem lenni.:(
2011. aug. 26. 09:06
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Ó, de sokszor éreztem ezt...de valahogy mindig túljutottam
2011. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
mondja el nekem is aki tudja:(
2011. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban nehéz erre válaszolni, de fontos, hogy az embernek legyenek személyes, a saját személyiségéhez igazodó tervei, álmai:

- karriert csinálok a szakmámban

- gyereket fogok nevelni a saját elképzeléseim szerint

- megtanítom a kutyámat néhány trükkre

- egy alapítványnál önkéntesként dolgozva segítek egy fontos ügy előremozdításában

- megtanulok egy nyelvet

- holnap még finomabbat főzök, mint ma

- megtanulok gyöngyöt fűzni

- én leszek a miniszterelnök

- egész jó énekhangom van, fejleszteni fogom

- stb, stb, stb.


Nem kell mindig világmegváltó nagy terveket szem előtt tartani, néha az apróbbnak tűnő célok is sokat lendítenek az emberen.

A kilátástalanságot gyakran az okozza, hogy nincs sikerélmény. Tessék keresni. Ha abban, hogy finom lett az ebéd, akkor abban, ha a fürdőszobai éneklésben, akkor abban, ha karrierépítésben, akkor abban.

2011. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

én is ezt éreztem de már elmult most se látom mondjuk értelmét de már élvezem.

próbáldmeg te is, sokat smárolj nekem az segitett.

2011. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
mert minden nap egy lehetoseg...
2011. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én hedonistának tartom magam.


Imádom az életet.


Miért érdemes?

Talán azért, h boldogok legyünk. Minden percben.


Ehhez persze mindenkinek más kell. ha valaki magasra teszi a mércét, akkor könnyen lehet boldogtalan.

2011. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
csak máshogy kell állni a dolgokhoz. nehogy aztmondd h nemtudsz olyat csinálni amit szeretsz. Ha annyira nem, nefoglalkozz a világgal, nemtudom hányévesvagy. De szerintem egy jót kajáálni mindig lehet. Nemhiszem h bejártad volna avilágot, hogy ejtőernyőztélvolna, gitározz vagy extrém sportozz stb. ÉLD az életet. használdki ahelyett h elpazarlod a siránkozással. jah és ha másnam :D szeretkezz... azserossz... (hiddel tudom miről beszélsz ;)
2011. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
23 vagyok, falunk élek, sajnos még elköltözni nem tudok, m sulizok, melót sem tudom hogyan fogok találni suli után. Nálunk nincs semmilyen program, vidékre járni meg pénzbe kerül. Smárolni nem akarok akárkivel, szeretkezni meg szeretkeznék, de nincs párom. Szexelni meg nem akarok, attól nem leszek boldog.
2011. aug. 26. 09:25
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért érdemes, hogy jól érezzük magunk benne. Én ennek megfelelően is élek, ha nem tetszik egy meló, akkor otthagyom, ha eszembe jut napokra egy szó nélkül lelépni egy hálózsákkal az erdőbe, megteszem. Ezért persze sokan hülyének néznek, de na és? :D
2011. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom, h valójában ki vagyok, vagy miért születtem e világra. Nincs saját stílusom. Úgy érzem, h nem igazán szeretnek az emberek, valójában én sem őket, hisz annyi kétszinű, gonosz ember van. Nem tudok senkiben bízni. Csúnya vagyok, és ilyenkor ha olyan ember akar velem lenni, akit én gyönyörűnek látok, nem tudok Vele lenni, m úgy érzem, h nem vagyok Hozzá való.:( És még ami a legroszabb, h lány létemre a lányok vonzanak, és ez nem olyan dolog ami gyógyítható lenne.:(
2011. aug. 26. 09:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!