Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tescoban most van akcióban...

Tescoban most van akcióban (tegnaptól) tricikli,4990 Ft-ért. Nem volt próbamodell, így látatlanba nem mertük megvenni. Ha valaki közületek vett, elmondaná/leírná, hogy milyen? Érdemes-e megvenni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ilyen van: [link]

Én úgy láttam, hogy a Tesco-ban ugyanez van, csak a műanyag kiesésgátló és lábtartó nélkül. Szerintem nagyon jó tricikli, fémvázas, strapabíró. Mekkora babának vennéd? 18 hónapos a fiam, ő még nem tudja magától tekerni, de ráült egy 2 éves kisfiú, neki már sikerült. Itthon sokat elő kell venni és a lakásban tologatni, már várjuk a jó időt. Tavaly nyáron még csak a lábtartóval használtuk. Mit szeretnél még róla tudni?

2010. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányom olyat kapott, most volt a szülinapja, nagyon jó, nyugodtan vedd meg.
2010. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.Mi a bababoltban vettünk hasonlót ott 13ezer ft volt.

Ezeknél a bicóknál csak egy gond van hogy az ülés allatt a tartó hamar eltörik(gondolom nem véletlen)Ívhegesztővel meglehet csinálni ha van ilyen az ismerettségben nekünk ez a második.Mindkettő ott tört el.Pedig vigyáztunk rá.

Ezen kívül nagyon szerettük.Praktikus és a gyerekeknek is jobban tetszett mint a babakocsi.

2010. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!