Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen ellenőrzöm a pasikat...

Betegesen ellenőrzöm a pasikat? Apu szerint igen. Félek a csalódástól így tehát nyomozók utánuk.

Figyelt kérdés
Mindig mindenkiről kiderítek valamit. Beszéltem egy pasival.. és mondta hogy engem választ nem a másik lányt mert nem jött be a stílusa, meg k*rvásan viselkedett... Aztán én felvettem egy másik msn-en és egy másik csajnak adtam ki magamat. És ki faggatam mondta hogy az egyik lány elutasította pedig össze jött volna vele.. és akkor a másik lány (aki én vagyok.) nem fog össze jönni vele a dolog úgy éri. (csak hülyít) Szóval ő sem jöhet szóba. ezek után mert hazudott nekem. Köszi a válaszokat 18L
2011. aug. 26. 10:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
érzi*
2011. aug. 26. 10:52
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez elegge beteges valoban, kicsit vegyel vissza :) amugy mi kerdes???
2011. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Rafkós vagy. :)

Nekem ilyen eszembe sem jutott volna. :)

Szerintem ez még nem gáz, de ne vidd túlzásba, főleg, ha idősebb leszel. Akkor már azért a korodbeli fiúk is talán komolyabbak és nem a hülyítéseddel lesznek elfoglalva.

Meg amiről nem tudsz, az nem fáj.

Mindenkinek van titkolni valója, amit talán csak az idő elteltével oszt meg a párjával.

Elég, ha akkor idegeskedsz, ha magától kiderül a negatív dolog, addig boldog is lehetsz. :)

2011. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%

pfff...hát nem csodáálom, én sem tudok bízni a pasikban

a legtöbbnek csak arra kellenék, akinek nem, az vagy 1 mamlasz szerencsétlenség, v. börtönviselt/drogos/van még pár csaja/fura dolgai vannak...

ha meg úgy látom, h normális, és kölcsönös a vonzalom, netán annál több, akk meg én lépek le, mert már nem bírom újra elviselni, h elhagynak.

egyszer összetörtem, akkor majdnem kinyírtam magam, azóta vegetálok, mert még az öngyilkossághoz is gyáva vagyok.

pedig azt mondják jól nézek ki, és népszerű is vagyok sokfele hívnak, de a pasikkal nincs szerencsém

már nem is erőlködöm

lehet, h ez beteges, de sztem nem árt az óvatosság

így nálad is kiderült :) jobb így, h nem jöttél össze azzal a taggal

csak csalódás lett volna, ő úgyis a r.bit akarta, csak pattintotta :(

20/L

2011. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is pasi vagyok és tudom, hogy milyen sokan űznek sportot abból, hogy a lehető legtöbb lányt hülyítsék időegység alatt, szóval részben jogos, amit csinálsz.

Ám van egy "aprócska" probléma.

Ha jön egy normális pasi, aki után nyomozol, de nincs semmi vaj a füle mögött, és rájön, hogy te nyomoztál utána, annak könnyen lapát lehet a vége.

Így is megéri?

2011. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Ügyesen csinálod!
2011. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
Hogy is van a mondás? "A nők hülyék."
2011. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit tényleg beteges. Oké, most igazad volt, de szerintem nem lehet úgy élni, hogy állandóan azon parázol, mikor csalnak meg, vernek át, stb.


Nincs neked önbizalomhiányod? Először magadat is meg kell tanulnod szeretni, elfogadni, utána fogsz csak tudni másokat is.

2011. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

Tetszik a stílusod és a hozzáállásod:) Szerintem ez nem beteges, akinek nincs rejtegeti valója nincs mitől félnie. Hogy megnyugtasd a lelkiismereted két dolgot tudok mondani:


1. Te mit szólnál ha veled csinálnák meg? Ha nem zavarna akkor nincs probléma. Ha zavarna akkor ne csináld, mert csak olyat tégy a másik emberrel amit veled is megtehet. Ne használj kettős mércét.


2. Most hasznos volt, mert rájöttél a hazugságra.


24F

2011. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel nálam is elvágta volna magát a pasi. Elég megalázó, hogy én lennék a szamár a ló helyett.

Lehet egyébként, hogy mindkettő igaz, kur...vásnak is gondolja és szimpatikusabb vagy neki, de valójában mégse rajta múlt, hanem a csajon hogy nem jöttek össze. Nyilván ezt nem fogja az orrodra kötni. De a becsületes az lenne, ha békénhagyna olyan lányt, aki nem felel meg neki teljesen, csak viszket a fü...tyije.


Hogy beteges-e? Nem tudom. Szokatlan, az tény. Azt mondják aki keres, az talál. Én is ilyen kutakodós vagyok, de én még 4 év alatt nem találtam semmi ilyesmit.

Mondjuk az én pasim intelligensebb annál, hogy vadidegennek elmondja a titkait. Egyszer írtam neki idegenként, de még csak nem is válaszolt.


Azt hiszem, nem szabad nagyon naívnak lenni, de az örök bizalmatlanság sem jó. Mivel eddig mindig találtál valamit, azt mondom, nem igazolható az, hogy beteges vagy. Lehet, hogy csak jók a megérzéseid.


Sajnos nem tudok túl bíztató lenni, de hiszek benne, hogy nem szabad feladni. De kell engedni a másiknak, hogy titkai legyenek. Nem sok, de egy kevés mindenkinek van. Ha belelátnánk teljesen a párunk fejébe, fejvesztve menekülne mindenki. Ráadásul az emberben ellentétes érzések is lehetnek. Szóval lehet, hogy a pasid tényleg tart attól a lánytól és tényleg kurv..ásnak gondolja, de az tény, hogy eszerint őt akarta jobban:(

Én is mondtam már pasimnak azt, hogy az a srác, aki egy időben körülöttem ólálkodott, azért nem kell, mert rájöttem, hogy a páromat szeretem és a nyomába se ér a páromnak. Ugyanakkor a 100%-os igazság az, hogy amikor beadtam volna a derekam egy titkos randevúra, ő volt az aki nem jelentkezett többé. Lehet, hogy én se mentem volna el, előtte mondtam már le utolsó pillanatban titkos telefonbeszélgetést is, de az a randi azért nem jött össze, mert a srác eltűnt. És ettől még 100%-ig igaz, hogy a páromat választottam volna, és őt szeretem. De féligazság lenne, ha azt mondanám, ez csak rajtam múlt. A páromnak viszont nyilván nem fogom elmondani, hogy miért nem randiztunk soha azzal a sráccal. Egyébként csomó randit lemondtam előtte miatta.

2011. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!