Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a csalódástól, elkötelez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csalódástól, elkötelezettségtől, lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés

2 hónapos volt a leghosszabb kapcsolatom, általában azért kezdek el járni valakivel mert jól néz ki, jól kijövünk stb de amint érzem hogy szerelmes vagyok, menekülök. Az első akit nagyon szerettem kihasznált, azóta nem tudok pasikban bízni, a mostani barátom nálam 9 évvel idősebb, egyszer szakítottam vele mert sok minden zavart, azóta változott és sokkal jobb mióta újra összejöttünk,de szenvedek mert távkapcsolat,sose mondta még, hogy szeret, és félek, hogy hülyeséget csinálok, utálok egyedül lenni, szeretem, de az egyik legjobb barátom iránt is érzek valamit. Normális, hogy ennyi mindent érzek? Vagy csak túl sokat gondolkodok? Ti mit tennétek? Csak normális válaszokat légyszi!

19l


2011. júl. 31. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs már bro, de mi a tökömet vársz ha azért jársz valakivel mert jól néz ki?
2011. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem csak azért nyilván...a problémám hogy nem merek valakit nagyon megszeretni mert félek, hogy szakít velem és én szenvedek miatta
2011. júl. 31. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs boldogság csalódás nélkül, főleg nem szerelemben. Így sosem leszel boldog, az biztos. Lépj túl a félelmeiden, és legyél óvatos, ne add magad könnyen. Akinek számítasz, és tényleg szeret, az vár rád akármeddig. :)
2011. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez igaz, valahogy túl kell lépnem a félelmeimen, csak nehéz:)
2011. júl. 31. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg túl kéne lépned a félelmeiden. És még valami hiányzik belőled, ami kell egy komoly kapcsolathoz: az elhatározás. Ha valakit választasz, akkor ne azért válaszd, mert így jött össze, mert a mostani kapcsolatodon úgy érzem, hogy így alakult, hiszen mi a p****-nak akarsz valaki olyannal járni, aki nem szeret, nem tudtok találkozni...stb.

Tisztáznod kéne magadban, hogy te mit is vársz egy kapcsolattól?

Ha viszont egy olyan pasi van, akivel tényleg el tudod képzelni, hogy lehet közös jövőtök, vannak közös céljaitok és szereted is, akkor kell hozzá az elhatározás, hogy igen, te őt akarod. Akkor is, ha roszabb pillanatodban túl cuki a csoporttársad, vagy a szomszéd srác. Normális dolog, hogy észreveszel mást is, is mindig lesznek még vonzó meg kedves pasik, de a hosszú távú kapcsolatot az tartja életben, hogy te elhatároztad, hogy azt az egy srácot akarod. Persze nem mindenáron, de csak azért nem csaponghatsz, mert annyi jó pasi van a világban :D (szóval nyilván ha olyan gondok vannak, amit nem tudtok, vagy nem akartok megoldani, akkor nem érdemes tovább erőltetni)


Nyilván olyan nincs (vagy aki ezt állítja az vagy hazudik, vagy magának hazudik), hogy valaki mondjuk 20-30-50 éven keresztül egyszer se kívánna meg mást egy pillanatra sem, vagy nem érezne vonzalmat valaki más iránt, nem ez a titka a hosszú kapcsolatoknak (persze ha csak ketten laknak egy elszigetelt helyen, akkor nincs szükség hűségre és kitartásra)

2011. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!