Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a volt férj zaklat telefono...

Ha a volt férj zaklat telefonon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez csak egy tipp, de rá gyanakszom...Hogy tudnám kideríteni, hogy ki hív rejtett számmal? Fel kell jelenteni? A rendőrség meg tudja nekem mondani, hogy ki zaklat? Már éjszaka is hív, nagyon zavaró (nem szól bele...)!

Amúgy kikapcsolni nem tudom, mert vannak idős, beteges hozzátartozók, akikkel bármikor történhet valami, így ha sürgősen menni kell, akkor csak telefonon tudnak elérni...


2011. aug. 26. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Változtasd meg a számod.
2011. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor is megtudná valamelyik közös ismerőstől az új számom, ez nem megoldás sajnos... Mindig van egy "jóakaró", aki annak ellenére, hogy külön kérem, hogy ne adják meg neki, úgyis megadja...

Ha feljelentem, az hogy zajlik, arra vagyok kíváncsi! Kell-e fizetni érte pl.? Vagy hogy mennyi idő, amíg kiderül, hogy ki a zaklató?

2011. aug. 26. 14:26
 3/11 yuda ***** válasza:
Ugyanezt akartam írni: indítsd el a tel.szám megváltoztatását és helyzet megoldva. Utána féltve őrizd és ne add meg senki illetéktelennek.
2011. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajta a telod?Lehet letudnád tiltani csak az ő számát :) oké hogy rejtve de arrol a telszámról megy...illetve menj be a mobilszolgáltatodhoz,mondd meg hogy nézzék meg ki az zaklat leszeretnéd tiltani..csak segitenek (:
2011. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
meg nem tudom hány évesek vagytok,de ilyet ovodába szokás csinálni..férjed nem valami épelméjű,ha ettől érzi magát jól.
2011. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hiába jelented fel, semmi nem lesz az ügyből. A nagyanyámat évekig zaklatták, többször változtatott telefonszámot, volt, hogy nem is az ő nevére kötötték a szerződést, mégis hívogatták. Ne vedd fel a telefont.
2011. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb telefonon már van olyan funkció,hogy le tudod tiltani az ismeretlen hívásokat, csak azt látod, hogy keresett valaki,de nem kezd el csörögni sem. én is letiltottam a rejtett számokat,mert úgy sem veszem fel:P
2011. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az egy jó ötlet, meg is nézem, hogy van-e rajta ilyen funkció, hogy letiltom! LG KM900 egyébként.
2011. aug. 26. 14:41
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hol tudom ezen beállítani... :/

Amúgy a mobilszolgáltató is meg tudja mondani csak így, ha bemegyek? Mert ugye szám nélkül hívott, de ők gondolom látják, hogy mi volt a szám...

Mert én azt hallottam, hogy kell hozzá valami hivatalos papír...de nem vagyok benne biztos.

2011. aug. 26. 14:46
 10/11 anonim ***** válasza:
pedig ezen a telefonon tuti le lehet tiltani..nincs olyan valahol h hívás beállítások? nekem azon belül van h összes hívás, tiltólista. ha más nem nézd meg a használati utasítást:)
2011. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!