Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltatok volna ebben a...

Mit csináltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Csak a lényeget írom le mert nem szeretném h meglássa és megint vita legyen ebből.Az egésznek az a lényege h a barátnőm csúnyán becsapott engem,a másik barátnőmet,az osztályt,a tanáromat és az igazgatót.

Úgy csapott be h belépet a b.nőm felhasználójába és kétdezősködött magáról.(Csak én ezt nem tudtam és megmondtam a véleményemet)2odszor is eljátszotta ezt és én rájöttem.Én kérdeztem h mért csinálta ezt erre ő letagadta -_-"(ez már facebookon volt)másnap behozta az anyát.Nagy vita lett belőle és végül a tanár azt mondta h fejezzük be.Vagyis neki adott igazat(én ezt szürtem le)és ezt a nai napig nem tudom elfelejteni.Szóval ti mit csináltatok volna?Bocsi h hosszú lett


2011. aug. 26. 14:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
most a tanárnak mi köze hozzá, hogy neked mi a véleményed? vagy miért vitte be az anyját? vagy csak én nem értem?
2011. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hmmm - ez nem Fejér megyéban , a balaton mellett történt? Mintha hallottam volna ilyen sztorit...
2011. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
azért szólt bele a tanát mert bevitte az anyát és ő meg elkezdet cirkuszolni h az ő gyerekével ilyet nem lehet csinálni
2011. aug. 26. 15:06
 4/23 A kérdező kommentje:
nem :)
2011. aug. 26. 15:06
 5/23 anonim ***** válasza:
Milyen felhasználóról van szó és mit kérdezősködött?
2011. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
a felhasználót azt nem mondom el :) de magáról kérdezősködött h én mit gondolok róla és én azt mondtam h kicsit idegesítő.
2011. aug. 26. 15:11
 7/23 anonim ***** válasza:

"Úgy csapott be h belépet a b.nőm felhasználójába"

Ha a barátnőd ezt nem engedélyezte, akkor ez büntetőjogi kategória, mert magadat másnak kiadva információt szerezni másoktól bűncselekmény.

Egyébként meg 5 éves szint ez az egész, ha rossz véleménnyel vagy valakiről, akkor ne barátkozz vele, és így nem kell színlelned. Azért te is sáros vagy abban, hogy pletykás vénasszony módjára beszéled ki a barátnőd. Kvittek vagytok, tanulj belőle. És a nyelvtanóra is fontos! Ami sok az sok.

2011. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Tanulsag: Csak azt ird, mondd, amit barmikor, barkivel szemben felvallalod.
2011. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
azért tudott belépni mert a barátnőm megbízott benne és megadta a jelszavát mert vmit kellett csinálni és ő nem tudott belépni .bocsi ha zavaros és köszi a válaszokat igen én is hibás vagyok de azért amit ő csinálta még most is kiakaszt de az a legrosszabb,legocsmányabb h ezt mind letagadta
2011. aug. 26. 15:16
 10/23 anonim ***** válasza:

nyilán te sem vagy jó barátnő,szóval kvittek vagytok.

miért barátkoztál ele ha idegesítőnek tartod?

2011. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!