Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasonló helyzetben jártatok?...

Hasonló helyzetben jártatok? (Éjszakai megébredések) Mit csináltatok? Hogy múlt el?

Figyelt kérdés

Fiam lassan 1 éves és az éjszakák már kínzás kategóriába esnek. Tegnap éjjel pl. ezekben az időpontoban kelt / volt ébren / kellett hozzá bemenni:

22:10, 23:13, 00:13, 01:25, 01:45, 02:00, 02:28-03:00, 03:30, 05:08.

Mikor visszafektetjük, nem áll ellen, be is fordul a saját alvópózába, csak 10 perc múlva ismét áll és sír.


2010. okt. 26. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogzás?
2010. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melege lehet. Nekünk ez volt mindíg a probléma.Azóta csak ultravékony takaróval takarom, de van mikor az sincs rajta. No meg a fogzás.
2010. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pszichés probléma okozta az ébredéseket. Nem volt jó a viszony apával és ezt érezte a lányom. Aztán rendeződött a kapcsolatunk és onnantól alszik a gyerek. Mondjuk 9 hónapos volt amikor már nem bírtam idegekkel és magam mellé vettem, lehet hogy ez is közrejátszott abban, hogy végigaludta az éjszakákat. Most 19 hónapos.
2010. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A 2 felső metsző 2 hete jött ki, szerintem nem fogzik.

Apával fantasztikus a viszony - ha ő megy be éjjel, akkor pl. Dávid magától leül, lefekszik, begubózik (nálam követeli, hogy vegyem ki... persze nem veszem)...

2010. okt. 26. 12:55
 5/9 anonim ***** válasza:
nem szoptatod?
2010. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Több mint fél éve hasonló helyzetben vagyok. Mai napig nem sikerült megfejteni az okát. Mi is gyanakodtunk először, hogy melege van, aztán meg hogy fázik, de nem az volt az ok. Már én is csak a fogára tudok gondolni, pedig nálunk 4 hónapja nem jött ki új fog.
2010. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fogzás, szeparációs szorongás, mozgásfejlődés....nálunk magától múlt el cca 16 hós korában, ahogy a fentebb nevezett okok lementek.
2010. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már nem szopik, pár hete teljesen leálltunk. Azt akarja enni, ami mi... persze mostanában mászik rám és majd letépi a ruhámat, de már tejem sem nagyon van (szerintem szinte semmi).

Melege nem nagyon lehet, mert 20-21 fok van a szobájában, hosszú ujjú body, harisnya meg egy kezeslában/rugdalózó van rajta éjjel. Én betakarom, de egy idő után szerintem kibújik belőle. Mikor bemegyünk hozzá áll, a takaró meg ott van, ahol eredetileg feküdt... szóval nem tudom.


16 hós és most rendeződött?? OMG! Addig én belebetegszem és mellesleg lehet, hogy jön a kistesó is...

2010. okt. 26. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ez aaaaaaaaaaz!akkor ez a "baj"! a szoptatás abbahagyása miatt ébred éjjel. pár nap alatt szerintem rendeződik. nehogy újra elkezdd szoptatni!
2010. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!