Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én nem értem őt, és ti értitek?

én nem értem őt, és ti értitek?

Figyelt kérdés
az van, hogy van egy lány két éve szakítottunk bonyolult és hosszú a lényegre térek, szóval még mindig szeretjük egymást és amikor ő közeledik akkor én eldobom mert nem kell van jobb dolgom pl barátok v sport, de mikor semmi nincs és unatkozom mindig csak ő jár az eszembe, h annyira hiányzik stb.. de most meg én kezdtem el közeledni és őt nem érdekli tök ugyan ugyan az csak fordítva... nem értem ezt, van hogy úgy érzem, most működni fog de pl ma meg van, hogy a hajamat tépném..
2011. aug. 26. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
SE veled, se nélküled. VAn ilyen.
2011. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
ha nincs ló jó a szamár.. miaz hogy ha unatkozol eszedbe jut..uristen..kár itt bármit is elkezdeni
2011. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem próbáljátok meg újra, hátha összejön a dolog, ha viszont nem ,akkor bebizonyosodik, hogy nem vagytok egymáshoz valóak, és talán könnyebben túl tudtok lépni egymáson!
2011. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem, mert próbáltam már 3x új csajjal de valahogy mindig olyan csaj kell aki 100% kívül-belül és egyiksem olyan megbukik afajta " vizsgámon " és dobom őket :S :(.. nekem ő kell csak mindig azt hiszem túl tudok lépni rajta de nem!
2011. aug. 27. 00:05
 5/8 A kérdező kommentje:
úgy értettem 100% ig olyan mint ő*
2011. aug. 27. 00:10
 6/8 anonim ***** válasza:

eddig szemét voltál és ellökted magadtól. minek?

most aztán szívhatsz, mert elege lett

ne csodálkozz

ugyanezt játssza velem az exem

most dobta ki a nemtommelyik rusnyaságos nőjét

de nekem már elegem lett!!! annyit küzdöttem érte, és mindig ellökött! akkor legyen mással -.-

talán lehet még egy esélyed. próbálj finoman közeledni, írni neki, beszélgetni vele, ha megbánt nem megsértődni.

hátha megtörik a jég...

2011. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak miatta mentünk szét és elég makacs vagyok :(.. ilyen nincs ..xD detélleg köszönöm utolsó, hogy kaptam 1 normális választ ! :)
2011. aug. 27. 00:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazán felhívhatnád telefonon, vagy írhatnál neki egy kedves sms-t.Ha belemegy személyes taliba,akkor pedig elmondod neki, hogy meg szeretnéd vele próbálni.A válaszából pedig kiderül érdemes-e tovább menni együtt...

Azt ne csináld, hogy írsz neki,aztán pedig hetekig nem veszel róla tudomást.

2011. aug. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!