Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mikor lehet azt mondani egy...

Mikor lehet azt mondani egy menüsorra, hogy összeillenek a fogások? Szoktam főzni, de sokszor nem értem, hogy ezt hogy értik. Mi illik össze mivel? Nem tudom értitek-e, mire gondolok.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl. a gyümölcsleves nem illik össze a töltött káposztával egy menüben..,gondolom igy érted.
2010. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első is írt, általában édes-édessel nem illik össze, vagy egy kiadós leves után elég valami édes tészta, pl, gulyásleves után bukta, fánk, palacsinta, szóval ne egy kiadós második fogás legyen.

vagy az alapanyagok, hogy mondjuk egy korhelyleves után ne káposztás tészta legyen a második.

2010. ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek:)
2010. ápr. 11. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Még egy szempont:ha a leves piros ,akkor a második étel ne legyen az.Pl.gulyásleves után ne legyen pörkölt,vagy paprikásan berántott főzelék.
2010. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!