Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
barátommal összeugrottunk, nem kerestük egymást utána 1 hónapig. nekem utána lett valakim, de csak 3 hétig tartott és ilyen laza kapcsolat volt. utána felbukkant a volt barátom, megbeszéltük a dolgokat és most lehet megpróbáljuk megint. ha minden igaz 2 hét múlva találkozunk, mert ő külföldön van. elmondjam neki hogy volt közben egy kapcsolatom?
2011. aug. 28. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem voltatok együtt, tehát nem számit megcsalásnak. Mindenképp mondd el még a legelején, nehogy később ha kiderül gond legyen belőle.
2011. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%

hát.. végülis igen!

mond el neki!

büszke lesszrád!

2011. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés. Azt hiszem az lenne a legjobb, ha megbeszélnéd vele. Ha esetleg utólag derül ki, akkor nagyobb baj lesz belőle, mintha most őszinte vagy vele.
2011. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezi/jön szóba akkor nem muszáj, egyébként meg nem voltatok együtt akkor szóval köze?!...
2011. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha az 1 hónapos "nem keresés" szakítás volt, akkor nem megcsalás. Ha csak szünet (ami szerintem hülyeség de nagy divat manapság), akkor az.


Mindenképp mondd el neki, kezdjétek tiszta lappal.

2011. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem tudom mi volt az. lehet csak makacsságból nem kerestük egymást. kimondva nem lett hogy most VÉGE
2011. aug. 28. 19:03
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem is mondd el. én úgy jártam, hogy nekünk ugyan rendesen kimondva is vége volt, de mikor újrakezdtünk, nem mondtam el, hogy voltam mással is, és a végén gáz lett:S :(
2011. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp említsd meg a dolgot, így fogja látni, hogy kellessz te másnak is, és hamar találsz magadnak másik pasit :) Amúgy csak egy jótanács: ami megy, az megy magától, ami meg nem megy, azt kár erőltetni. Nekem is volt ilyen se vele-se nélküle kapcsolatom, s***t sem ért, csak sajnálom az elfecsérelt időt. Én úgy vagyok vele, ha már egyszer, egyetlen egyszer megfogalmazódik bennem/vagy a másikban a szakítás gondolata, az hogy nekem/neki jobb lenne mással, akkor az a dolog már véget ért. Az igazi szerelem nem ilyen, hogy szüneteljek, vagy szakítsak... Szerintem már nem kéne össze jönnötök. Ott volt a ti időtök, nem működött, külön utat akartatok. Most sem lenne jobb, max. 1-2 hónapig..
2011. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kitudja, lehet ő is ezt csinálta. Gondolj bele, te szeretnéd tudni mi történt azalatt az 1 hónap alatt amíg nem veled volt? Ha igen, akkor mondd el neki. Ha nem, akkor meg felejtsétek el.
2011. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha te tudsz hazudni és fontos lenne a kapcsolat ( bár ezt kétlem, ha egy hónapig le sem szartátok egymást és neked ez idő alatt 3 hétig volt is valakid) akkor ne mondd el neki. De ez egy kaka kapcsolatnak tűnik, bocs.
2011. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!