Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít Neked megcsalásnak,...

Mi számít Neked megcsalásnak, hűtlenségnek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha a barátom másokkal szexel/csókolózik/simogat akármi módon hozzáér, ami túlmegy a barátságon, vagy másokkal ismerkedik, randizgat.
2011. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
A flört még nem, de ha már megcsókolja a másik felet, akkor az már igen. 29N
2011. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tinker Bell ***** válasza:
80%
A csók már igen! A többiről ne is beszéljünk!
2011. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem fér bele a barátságba.
2011. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A testi kapcsolat egyértelműen (csók, nem baráti ölelés, simogatás - jó, ez még nem megcsalás, de az én párom ilyet ne csináljon), viszont én azt hiszem, szerelmes csak egyetlen emberbe lehet az ember egyszerre. Két személy nem lehet egyformán fontos, az egyik iránti érzések pedig elnyomják a másikat. Úgyhogy számomra az, ha a párom érezne valamit egy másik nő iránt, már egyenlő lenne azzal, hogy nem szeret:S

Egyébként az nem érdekel, hogyha lányokkal barátkozik, velük jár szórakozni, de szerelemből legyen testileg-lelkileg hozzám hűséges.

2011. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
A flört is. Az is határeset, ha mások vonzalma kell az önbizalmának, az én véleményem nem számít.
2011. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!