Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Távol tartási végzésnek mi a...

Távol tartási végzésnek mi a feltétele, egyáltalán kell érte fizetni?

Figyelt kérdés

"apám" és "testvérem" ellen szeretnék valamit lépni mert ez így most nagyon nem jó

folyton fenyegetnek veréssel és megöléssel,többször ordították már ránk hogy megölnek, főleg a lányomat fenyegetik ezzel

most gondoltam a távol tartási végzésre lehetséges ez?

41N


2011. aug. 28. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni, miért ilyen állatok?
2011. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!egyébkánt ez engem is érdekelne,hogy miért ilyen vadbarmok...sajnos eszt én sem tudom
2011. aug. 28. 20:23
 3/11 A kérdező kommentje:

ezt*

*á=é

2011. aug. 28. 20:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Valami oka kell, hogy legyen. Úgy értem, valahonnan biztosan elindulnak ezek a balhék, ezeket mi váltja ki? Indok viszont sosincs ilyesmire, az ember maradjon ember és tanuljon meg uralkodni magán még akkor is, ha nehéz! Ráadásul pont egy nővel szemben ne fitogtassa az erejét, pláne ha az a családtagja! Ne hagyd magad és minél hamarabb fordulj segítségért, ott van pl. a NANE!
2011. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és mi a bajuk veled?
2011. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát mindenbe belekötnek!!

egyébként általában mindig egy váratlan esemény

most pl az,hogy fát hozattam télre

ezzel az a baj,hogy én biztos k.va vagyok onnan van a fára a pénz

meg folyton ezzel jön,hogy megöli a lányom

2011. aug. 28. 20:35
 7/11 anonim ***** válasza:
nem értelek? a favásárlásból nem olyan egyszerű a gyereked megöléséig eljutni? meséld már el részletesen, hogy pontosan mi a bajuk veled!
2011. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én voltam a második is
2011. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

az egész ott kezdődött hogy megvették a szomszéd házat amit én elleneztem mert a ház nincs jó állapotban meg nem is szerettem volna,hogy a szomszédjaim legyenek

azóta az élő fába is belekötnek

sok mindent vettek nekünk ez igaz mivel soha nem volt túl jó a pénzügyi helyzetünk

lányomat egyedül nevelem,férjemtől elváltam

meg vették a műanyag ablakokat,én soha sem kértem tőlük semmit mindig azt mondta a lánya vagyok és SEGÍT

mára ez megváltozott minden egyes dolgot rám kiabálnak,hogy ők vették meg nagyon sok mindent vissza is fizettem nekik

és mint később kiderült egyik "családi" tulajdont adta el (másik faluban lévő házat)és abból vette nekünk a dolgokat

én ekkor megkértem,hogy adja vissza azt a pénzt

,meg jött ez a másik téma,hogy ők házat vesznek meg stb..

és ez mid kiváltotta azt hogy én kva vagyok meg megöl meg minden

ha kicsit értelmetlen lett elnézést gyorsan írtam meg nem is vagyok túl nyugodt

2011. aug. 28. 21:00
 10/11 A kérdező kommentje:
meg =de*
2011. aug. 28. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!