Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért üldözöm el azt, akit a...

Miért üldözöm el azt, akit a legjobban szeretek?

Figyelt kérdés

Életemben másodszor vagyok igazán szerelmes, egyszerűen a néhány kis nehézség ellenére is tökéletesnek tartom a kapcsolatunkat a barátommal, 5 hónapja. Mégis, mikor már épp tényleg nagyon jól érezzük magunkat, valami hülyeségért belé kötök h aztán összevesszünk(én vele, ő értetlenkedik). Mintha nem bírnám elviselni h felhőtlenül boldogok vagyunk éppen. Ez mitől van? Azt tudni kell h az előző komolyabb kapcsolatomban nagyon megégettem magam, de ez nem ok arra h elüldözzem őt ezzel a szeszélyes hisztizésemmel. Van aki hasonló, vagy csak van tippje h h szokjam le erről? Amikor ott a helyzet, képtelen vagyok leállni, csak mondom és mondom, utólag meg nem értem mi a francot csináltam. köszönöm

20L


2011. aug. 30. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez vagyok én is vagy is voltam.Nem tudsz sajnos mit tenni,én sem bírtam magamon uralkodni:):)
2011. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem önbizalomhiány miatt van és nem tudod elhinni hogy téged ennyire tud szeretni,ezen jó lenne elgondolkodni és magadban körbe nézni picit mert ezzel elfogod magad mellől üldözni azt az embert aki nagyon szeret téged és te is őt!Ne játszál a tűzzel mert elfogod magad mellől üldözni őt is,egyszer már megtörtént ezek szerint nem tanultál belőle,szeresd és fogadd el azt hogy ő is szeret téged és add át magad az érzésnek és gondolkozzál pozitívan mert lehet ezzel csak elüldözöd magad mellől,bár van egy mondás ami igaz,általában azt bántjuk akit igazán szeretünk,de ezzel csak óvatosan mert előbb utóbb eltolod magadtól azt aki rajong érted és utána vissza csinálni nem egyszerű vagy már lehet hogy nem is lehet.....
2011. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Embereld meg magad és gondolj bele, mennyire fogod verni a fejed a falba, ha nem veszel vissza magadból. Ne törődj bele, hogy ilyen vagy, mert ennek minden emberi kapcsolatod kárát látja majd. Nekem tényleg az segített, hogy belegondoltam, milyen undorító és elviselhetetlen lehetek kívülről nézve, főleg a szerelmem szemében. Nagyon sokat változtam, már nem durranok el olyan sokszor és látványosan.


25 N

2011. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!