Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Mi az a dolog amit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mi az a dolog amit egy lányban a legjobban szeretek? (belső tulajdonság)

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt ha veszi a lapot. És lehet vele beszélni. Nem az hogy bambul és én lököm a szöveget.
2011. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogy ha nem rinyál, ha edzésre kell mennem sőt inkább eljön és nézi hogy focizok:D
2011. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És esetleg az gáz ha a lány ugymond a "vezér" a kapcsolatban?
2011. márc. 5. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:
ja
2011. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát elég papucs lehet akkor a srác, de az is lehet, hogy neki minden mindegy, csak veled szeretne lenni. Viszont azon gondolkozz el, ha ő mond egy programot, és visszautasítod, akkor miért teszed azt, és miért csak a te dolgaid a jók. Amúgy pedig: őszinteség, tolerancia, megértés, odaadás, és igen, lehessen vele beszélni. Nincs rosszabb, mint amikor beszélsz valakihez, és annyi a reakciója, hogy aha / ja / értem.
2011. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ixdecske ***** válasza:
ha dominatív tipus vagy gyorsan vegyél vissza lány vagyok de még én is tudom h a fiúk nem szeretik a domináns csajokat. Max az ágyban de amúgy nagyon nem.
2011. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire vezér alkat vagy, tényleg vegyél kicsit vissza, ne legyél túl domináns, ne akard te az egész kapcsolatot rendezni. Két félen áll vagy bukik, ha nem engeded érvényesülni az nagyon el tud sülni visszafelé!

Nem feltétlen kell mindig annak és úgy lennie ahogy és amit te akarsz, meg ilyenek. Persze az ágy az más kérdés, ezt meg kell beszélnetek, hogy szereti e az ilyen játékokat.

2011. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"És esetleg az gáz ha a lány ugymond a "vezér" a kapcsolatban?"


Olyan nincs, csak túl gyenge akaratú srác.

2011. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!