Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek? Mit csinálto...

Hogyan kezelitek? Mit csináltok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Néha annyira ideges vagyok, hogy törni zúzni tudnék, de csak mosolyogva annyit mondok semmi gond. Megőrülök már, legszívesebben ajtót csapkodnék tányérokat törnék. Például ha mondom a páromnak, hogy nem tetszik valami és telibeszarja. És nem csak a párommal szokott ilyen előfordulni. Ti hogy vezetitek le a feszültséget?
2011. aug. 30. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kisírom magam, alszom egyet és jobb lesz.

Nem tudom, h meddig fog így menni...

2011. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyenek miatt nem tudok leszokni a cigiről. Régebben egyébként ilyenkor elkezdtem verni a falba a fejem, arról már sikerült leszoknom. Az önuralom fejlesztésével el lehet érni, hogy nyugodt tudj maradni ilyen helyzetekben, néhány nagy levegőt veszel és kimész sétálni egy kicsit, vagy elmész futni, vérmérséklettől függően. Aztán elvonulni és kisírni magad, az is jó levezetés.
2011. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

A teljes elfojtás és a törés-zúzás között azért vannak még lehetőségek. Találd meg őket, ha nem akarsz megbetegedni.


A probléma nem a feszültséggel és annak levezetésével van, hanem a pároddal. Miért sz*rja telibe, ha mondasz valamit? Biztos, hogy szükséged van erre hosszú távon? Ha a sok nyeléstől beteg leszel, szerinted arra nem fog sz*rni? Megéri ez neked?

Ezeken gondolkozz, és add ki a mérgedet.

2011. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

igen voltam mar igy, foleg amikor egy stresszesebb idoszakon megyek at vannak percek amikor igy erzek, olyankor

mely levegot veszek es probalom magam lenyugtatni, vagy jol belerugok valamibe, de aztan megbanom, mert le nem vezeti, de utana jol faj a labam :)de allitolag nem jo ha az ember magaban tartja, ki kell tombolni olyankor magadbol azt amit erzel akarmilyen modon de jojjon ki beloled, mert hanem jon ki hosszutavon belebetegedhetsz

2011. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha mindig mosolyogsz, miért csodálkozol, hogy környezeted azt gondolja, minden rendben?
2011. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vizes pokróc-:) Nekem bevált. Régebben voltak ilyen dührohamaim, de mielőtt elordítottam magam, gondolatban magamra terítettem egy hideg vizes pokrócot. Higgadtan szóltam, nem mosolyogva(!) és mindig előadtam, hogy mi nem tetszik, vagy mivel nem értek egyet. Indulatoktól fűtötten, vagy hisztérikus kiborulások közepette nehéz komolynak látszani.
2011. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nyilván arra gondoltam, hogy ha mások kérdezik, azt mondom nincs bajom, de azzal, akivel bajom van annak megmondom. Köszönöm a válaszokat egyébként. Sírni nem tudok ilyenkor, alapból nehezen sírom el magam, de mérgemben meg mégúgysem. Belerúgni, beleütni stb valamibe nem akarok, arról sikerült leszoknom. Földhözvágni plüssöket, na azt szoktam, de nem elég. Azért köszönöm a válaszokat, megnyugtat hogy nem vagyok egyedül.
2011. aug. 30. 16:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Én leginkább kiabálok a párommal ilyenkor :) De csak pár mondat erejéig és előtte becsukom az erkélyajtót, hogy ne hallja az összes szomszéd.


Törni-zúzni nem tudnék, mert mielőtt becsapnám az ajtót, arra gondolok, hogy ez már a saját lakásunk, ergo nekünk is kéne megjavíttatni/újra beszerezni az íly módon tönkretett dolgokat.

2011. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Testmozgás.
2011. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha bajom van és úgyérzem sírnom kell,akkor benyomok pár piát és megnézek egy sírós filmet.Akkor átértékelem az egész életem,rájövök, hogy milyen szuper is az életem :) Úgyhogy nincs miért panaszkodnom!


Ha mégis,akkor csak lefutok 10km-rt és közben mp3-at bömbötetek a fülemben!Már több hónapja futok rendszeresen,és mondhatom jobb emberré tett :)Az életem is szebbé tette!

2011. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!