Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nehéz anyagi helyzetben mit...

Nehéz anyagi helyzetben mit csináltok hogy fizetitek a számlákat hiteleket és miből éltek?

Figyelt kérdés

Először is falun lakunk 3 kisgyerekkel 3év 2év 5 hós, párom munkanélküli szocin van de mellette maszekolgat amikor tud 400ftért/óra én gyesen vagyok

105 ezer ft jön minden hónapban ami jelenleg fix.ebből 140ezer amit ki kell fizetni de ebben nincs még benne a kaja.Önkorm. ad 5eze lak fenntartásit így jön ki a 105.egyszerűen nem tudom mit csináljak!!!Még egy rohadt nadrágot sem tudok venni magamnak meg a páromnak mert ha van vmi + pénzünk az megy a többi ki nem fizetett dologra vagy ami kell a gyerekeknek!!!Aki ilyen helyzetben van vagy volt kérem mondjon valamit.


2011. aug. 31. 17:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és kertem is van ami idén tök szar lett de amit tudok rakok el télre befőttet lecsót lekvárt nem sokat amennyi volt.
2011. aug. 31. 17:32
 2/3 anonim ***** válasza:

ez magyarországon egy teljesen átlagos jelenség,nehéz elhiszem ,több 100ezren vannak ebben a cipőben:S

nem ide való a téma de nem tudok privit írni mert kikapcsoltad,írj te,szeretnék segíteni rajtad egy kis használt ruhával,nem rongyokkal ezek pláza márkák,mázsaszám foglalkozom velük,ha közelben vagy ide jösz és válogatsz amit akarsz.

2011. szept. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
már bopcs de alapbol nem értem miért lett 3 gyereked,ha ilyen helyzetben vagytok anyagilag? egy gyerek nem volt elég? hm?
2013. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!