Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülőnek mekkora beleszólá...

Egy szülőnek mekkora beleszólása van az abortuszba egy kiskorú esetében, aki mégis meg akarja tartani babát, de a szülő viszont nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Kiskorú esetében 100%-os. Fiatalkorúnál szerintem már nincs, csak maximum annyi, hogy ez az ő életét is befolyásolja.
2011. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Elég sok!...Főleg ha mentek a gyermek védelmishez...
2011. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenkor a szülőnek teljes jogú beleszólása van, hiszen a kiskorú gyerekének ő a törvényes képviselője.
2011. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Maximális beleszólása van! Fiatalkorú, nem? Akkor meg mi a fenének és főleg KINEK szülné azt a gyereket??!!! Hisz még maga is gyerek!
2011. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Előbb tanuld meg a jogrendszert, majd csak utána szeretkezz.
2011. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

És mégis hogyan oldják meg? Rendőr viszi be abortuszra a kiskorút?

És mi a bűne?

2011. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

"És mégis hogyan oldják meg? Rendőr viszi be abortuszra a kiskorút?

És mi a bűne?"


Nem,hát azért ennyire nem durva:)

Csak annyi a bűne,hogy felelőtlen hülye volt.

Gondolom a nagyszülők pénzén "neveltetné" a gyereket,szóval ez irányból is van beleszólása.

De egyébként is.Van.

2011. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem 14 év alatt van teljes beleszólása, 14-18 év között az ő engedélye kell az abortuszhoz, viszont ha a fiatalkorú nem akarja, csak a szülő, akkor az orvos nem végezheti el a műtétet. Lehet azon vitatkozni, hogy ez mennyire jó vagy nem jó, de jelenleg így működik.
2011. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

Én szívem szerint az ilyenekkel azt tenném!

(csak mert ismerősnek van egy nem kívánt gyereke,a csaj nem szedett gyógyszert és erről hazudott,aztán terhes lett de nem akarta elvetetni mert azt hittem akkor vele marad a illető!A csaj jól járt,a kis gyerek szívja a legjobban,na de leginkább az apuka)

2011. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
*hitte!( NEM rólam van szó!Félre írtam!)Bocsi
2011. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!