Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnátok ha a párotok...

Kiakadnátok ha a párotok chatelne egy olyan lánnyal/pasival aki szerelmes a párotokba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy az illető fiú/lány csak ráír a párotokra.. ő meg válaszol neki de olyan a téma hogy bevallja a párotoknak hogy szereti. Mit éreznétek?
2011. aug. 30. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Először várnék, mit lép a párom. Ha nem állítja le azonnal és kezeli megfelelően a helyzetet, akkor kiakadnék. De először akkor is a szebbik módon próbálnám meg tisztázni, mégpedig megkérném, hogy tartsa meg a 3 lépés távolságot az illetővel és rendezze le vele végleg ezt a dolgot, mivel egy kapcsolatban ilyennek helye nincs. Ha ez nem történne meg, akkor van baj.
2011. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen alkalomkor azt éreztem, hogy megmondtam, hogy attól a perctől döntse el, hogy az a csaj vagy én. Nem adtam apellátát, megmondtam, ha még egyszer szóba áll, bármilyen formában a lánnyal tőlem elbúcsúzhat.

A konkrét szövegre még mindig emlékszem, pedig ennek már 4 éve:

Köszönöm, hogy vagy nekem. Szeretlek. Olyan vagy nekem mint csillag az égen...


4 éve ennek, azóta már "enyhültem" annyira, hogy már nem rippadozok, ha szóba állnak, a csaj is meghátrált, de az egyszer próbára tette az idegeimet, az tuti.


21-L

2011. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ava87 ***** válasza:
100%
Ha azt venném észre, hogy ez tetszik neki, legyezgeti a hiúságát, akkor nagyon nem tetszene. De ha "csak" arról van szó, hogy beszélget valakivel, aki a beszélgetés folyamán bevallja, hogy szerelmes belé, erre ő megpróbálja finoman leépíteni, akkor... nos akkor sem örülnék, de nem lennék rá dühös, hiszen mit tehet ő erről?
2011. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárnám mit lép a párom. Ha nem bátorítja és tudtára adja hogy én vagyok neki és más nem kell akkor minden rendben. Ha nem így tenne vázolnám neki a fordított helyzetet,hogy átérezze milyen is lenne és megkérném,hogy vagy ne beszéljen többet a lánnyal,vagy igenis ERŐSEN adja a tudtára,hogy hagyja békén,mert foglalt. Volt már ilyen helyzet,nem mindig sikerült megállnom féltékenység nélkül.. szintén 21/ L
2011. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És ha már tudtátok hogy a párotokba szerelmes az illető és ezt ő is tudja de mégis válaszol neki?
2011. aug. 30. 21:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés. Ha a páromnak nem volt előtte tudomásra róla, és a lány bevallja (de nem olyan módon, hogy engem ócsárol... az sem biztos, hogy tudja, hogy én ott vagyok), akkor az is parasztság lenne, ha a párom azt mondaná a lánynak, hogy na, mostantól minden kapcsolatot megszakítok veled. Ha teljesen őszinte a párom, minderről beszámol, és utána nem jön elő a téma, akkor nem tiltanám meg neki és nem is akadnék ki-ha látom hogy a lány tiszteletben tartja a kapcsolatunkat (mert megértem, ha vki nagyon szerelmes, akkor nehéz magában tartania az érzéseit, lehet, hogy elég neki, hogy kimondja)... ha viszont nyomul, akkor azért elvárom a páromtól, hogy megszakítsa vele a kapcsolatot.
2011. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát rosszul esne...:S

pontosan ahogyan az előző is leírta nem éppen a legjobb dolog lenne ha "legyezgetné a hiúságát"...és azért mégiscsak érdekelne,hogy miért chatel egy másik csajjal(aki nem mellesleg bele van zúgva)

természetesen nem az én dolgom,hogy kivel beszélget,de ott lesz más ez az egész szitu,hogy megtudja a párom,hogy ez a valaki bele van habarodva...innentől számítva ő dönt: mit csinál és hogy csinál...mert ugye ott vagyok én is,akkor miért folytatná/tartaná fent ezt az "új" és más kapcsolatot...ha egy párkapcsolat jól működik nem vonhatjuk kérdőre a másikat,de ilyen esetben én azért finoman kiakadnék,vagy csak simán beszélgetnék róla a pasimmal-mit lát abban a nőben,tudja-e hogy tetszik neki,ha igen folytatja-e a tortúrát,s ha igen ugyan miért...most hirtelen talán így kezelném le,ha ilyen "probléma" adódna...:)

2011. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előbb próbálja is meg finoman elhajtani, ha abból nem ért, jöhet a letiltás.
2011. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt már ilyen. A párom az elejétől fogva nem akart semmit a lánytól, még beszélgetni sem, de az csak nem hagyott békén minket. Engem meg folyamatosan lemondott a párom előtt, amiben az a vicces, hogy semmi értelme nem volt. A párom tudja milyen vagyok és így szeret.

A végén már annyira felidegesített az a liba mindkettőnket, hogy direkt csúnyán beszéltünk vele, dicsekedtünk, hogy milyen jól megvagyunk, olyanokat is mondtunk, ami nem igaz, csakhogy szeressen már végre ki a páromból vagy legalább hagyjon békén. Hiába tiltottuk le neten, hívott telefonon. A végén aztán egy nem túl kíméletes módszerrel sikerült leráznom.

2011. aug. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hogy sikerült leráznod? :-)
2011. aug. 31. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!