Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szerettek a párotokba/...

Mit szerettek a párotokba/ férjetekbe? Belső-Külső tulajdonságokra gondolok.!

Figyelt kérdés
Köszi a választ.!
2010. febr. 21. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Minden külső tulajdonságát szeretem!Mindne jót és mindne rosszat!Semit nem változtatnék meg benne talán a füleit mert egy kicsit kiálló de azt azért szeretem mert sokat nevet és olyankor kis joker fülcsije van!
2010. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Külső: magas, vállas, szép a szeme, az arcvonásai, jó a stílusa (öltözködés).

Belső: vicces (nagyon tudunk hülyülni), kedves (vörös rózsa, miegymás:)), nagyon tud szeretni (folyton ölel, puszilgat), érezteti velem, hogy fontos vagyok neki, igazi macsó típus (nem csajozik, csak van mikor hülyülönk, és Don ColeOne-t játszik...:D).

Most hirtelen ennyi jut eszembe. :) Nagyon szeretem. :)

Ő 22/F, én 19/L, és 1 év 3 hónapja vagyunk együtt. :)

2010. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
azt szeretem benne, hogy mindig lehet számítani rá, ugyanakkor vannak néha spontán ötletei ("pakolj anyukám, megyünk síelni! hova? svájcba, 2 hétre" pl.), azt hogy nagyon okos, hogy sosem voltak nyálas szövegei meg dolgai, azt, hogy a férjem, és azt, hogy apukám után ő a legerősebb ember a világon! és azt, hogy a kislányom apukája...meg azt is, hogy úgy tud a tenyerén hordozni, hogy észre sem veszem néha, csak mikor mások mondják, hogy "de jó dolgod van". meg a szemét. életemben nem láttam még ilyen acélkék szemeket :)
2010. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt leírni nem tudom. Mindent, a jó és a rossz tulajdonságait, hogy mindenben tudok rá számítani, hogy soha nem hagy cserben, hogy a legjobb barátom és a szerelmem.
2010. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy idén lesz 15 éve,hogy együtt él velem :) ebből 7év házasság.

Azt ,hogy van 3 gyönyörü egészséges gyermekünk,és velem együtt neveli őket,nem csak mellettünk él.

Azt,hogy ennyi idő után is bókol nekem,meglep apróságokkal,hogy elvisel nap-mint nap.

Hogy nagyon jó ember,sosem jártatja fölöslegesen a száját,nem bánt másokat sem szóval,se máshogy. Jószívü is nagyon.

Emelett pedig iszonyú jóképü-bár már kopaszodik szegénykém,de 2mm-es hajánál ez sem gáz. Szép zöld szeme van,hatalmas szempillákkal,vastag csókos szája.

és mostis elvitte a kölköket autót mosni,hogy egy kicsit egyedül lehessek ;)

na,hát ezekért szeretem :) meg még sorolhatnám oldalakon..

2010. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Külsöre én mindent szeretek benne,belsöleg azt hogy hüséges,el sem tudnám képzelni hogy megcsaljon.arra törekszik hogy a családjának ne kelljen nélkülöznie.ezért imádom:D

(Zsoka)

2010. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Azt, hogy JO EMBER es emiatt borzasztoan felnezek ra. Emellett okos, vicces, figyelmes, tisztel, szeret es meg most, 9 honapos terhesen, 25 kilo hizas utan is elhiteti velem, hogy vonzo es szexi vagyok.


Kulsoleg mindent szeretek rajta, meg az edes kis (inkabb nagy) krumpli orrat is imadom, mert olyan jo huzigalni es incselkedni vele. :)

2010. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Belső: nagyon "visszük egymást", ha marhulásról van szó. Ugyanúgy szereti az állatokat, mint én. nagyon határozott a munkát illetően mindenben rá tudom bízni magunkat(a gyermekünket+magamat).

Külső: ő volt az első, akinél nem néztem ezt. amúgy szeretem a száját, azt hogy széles a válla, szép a szeme és csini a hátsó része:D

2010. febr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

18:23 vagyok. Lemaradt: nem lehet vele igazán veszekedni, mert végighallgat, mond egy véleményt, megölel és kész:D.

Ja és ami a legfontosabb: Ő adta nekem a legeslegnagyobb és legszebb ajándékot: a gyermekünket!!!!

2010. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Külső?

A szép zöld szemei, az agyonszabott (sérv miatt) hasa, meg a fokhagymagerezd feneke:) az ide-oda álló haja, még a hobbit lábát is szeretem:) És jó az illata.


Belső?

Nagyszerűen megvigasztal, ha megbánt. Sokat foglalkozik a gyerekkel. Szokott segíteni apróságokban és nagy dolgokban is, szóval számíthatok rá. Jó az ágyban, főleg a kreativitása jön be:). Vicces. Van, amikor a kedvemért mond le a saját kényelméről.

2010. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!