Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem (ük) túl magunka...

Hogyan tegyem (ük) túl magunkat? Hogy ne fájjon minden alkalommal a szívünk?

Figyelt kérdés

A mi kis történetünk még 2005-ben kezdődött!Akkor jöttem össze életem nagy szerelmével!Gyönyörű 1.5 évet töltöttünk együtt mielőtt összeházasodtunk!Legtöbb időt a páromnál voltunk,az ő kis szobájában,amit együtt festettünk ki és ha mesélni tudnának a falak sok szépet mondanának....

Időközben elköltöztünk,ugyanabba az utcába,meghalt a párom édesanyja és az apja eladta a házat.Elköltözött a városból!Mi pedig mindennap látjuk a mi kis szobánkat az emeleten és soha többet nem mehetünk be oda,ott ahol minden elkezdődött...és minden alkalommal egy kicsit megszakad a szívünk emiatt....Köszönöm,hogy leírhattam...


2011. aug. 30. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát..nem tudom mit mondhatnék, gondolom nem tudjátok megvásárolni a házat...

Kívánom, hogy legyen egy másik "szobátok" és elfelejtsétek a "régit". Az emlék a Tietek:)

2011. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szép emlékeket senki nem veheti el tőletek, gondoljatok erre.
2011. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Jujj, ez nagyon rossz lehet... Nekem egy bérelt lakás volt ilyen, a párom és a barátai vették ki, és ott kezdődött minden, és annyira jó volt a hangulat! A mai napig a könnyeimet nyelem le, ha arra járok, pedig azóta eltelt némi idő, babánk is született, de az mindig ilyen különleges hely marad nekünk.
2011. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van egy ilyen "különleges" hely, a párom jelenlegi albérlete. Az ottani kert, a kutya, az aranyos házinéni-bácsi akik lassan olyanok mint a családunk. Idén biztosan marad a párom, de hogy jövőben odaköltözöm-e, ott maradunk-e azt nem tudjuk. Én feltöltődni járok oda...
2011. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem a nagyimék régi háza ilyen.

igaz vidéken van, és nem sokat járok arra, de kvázi ott nőttem fel, nagyon sok szép emlék köt oda.

mikor eladták (mert már túl nagy volt nekik) akkor szabályos sírógörcsöm volt, és nem akartam az új házukba menni.

utána évekig azon filóztam, h ha nagy leszek meggazdagszom, és visszavásárolom :)


aztán letettem erről a tervről, de a szép emlékek örökre az enyémek :)


most egy nagyon szép lakásban lakom, ami hála az égnek az enyém. nehéz lesz innen elköltözni, de el kell majd idővel, mert ha gyerekünk lesz, nem férnénk el normálisan. sebaj, anyumnak adom, aztán majd ha öreg leszek, visszaköltözök :)

2011. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem örök, csak egy valami örök, ez pedig a változás. Nem szabad ellenállni a változásnak. Mindig meg kell újúlni, új boldogságokat keresni. Erről szól egyszép vers, az a címe: Vihar után

[link]

2011. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A szép emlékeknek az a feladata, hogy segítsenek az élet folyamán a nehézségekkor.Nem szabad hagyni, hogy gátoljál a boldogságot.Van éppen elég más gond ami keresztbe tesz!

Nem az a szoba volt a boldogság, hanem ti ketten, ami rajtatok múlik, nem azon a szobán.

2011. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi úgy próbáltuk megteremteni a kezdeti szép napokat, hogy haasonlóan rendeztük be a mostani házat, sok hasonló szín, bútor, sok régi kedves kép. Nem ugyanaz de olyan meghittség érzést ad nekem. :)
2012. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én egy házzal költöztem arrébb onnan, ahol 33 évig éltem. Minden nap látom, de eszembe sem jut már az ablakba sem felnézni. Pedig ennyi idő alatt történt ott bizony rengeteg dolog, jó és rossz bőven, nem részletezném.

45 éves koromra mgekeményedtem már annyira hogy ne vegyem lelkemre az ilyesmit (hozzáteszem, sajnos..).

2012. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Irigylem a problémád....


Az ismerősömnek most halt meg a szeretet bátyja, mások úsznak a frank hitelbe.... te meg egy szobán keseregsz :|


OMG....

2012. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!