Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az az idézetet ami...

Hogy van az az idézetet ami arról szól, hogy ha egyedül nem érezzük jól magunkat akkor mással sem fogjuk?

Figyelt kérdés
Kerestem neten, de nem találom, és reménykedek, itt hátha tudja valaki. Köszi!
2011. márc. 25. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom, de jó nagy b.aromság. Az ember társas lény, nem érzi jól magát egyedül!
2011. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Nekem inkább fordítva tűnik igaznak: Ha egyedül jól érezzük magunkat, mással nem fogjuk. :DDD
2011. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem jut eszembe fejből, de keresem :)

Egyébként egyáltalán nem hülyeség.

2011. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség, mert amíg nem érzed jól magad egyedül, akkor más csak azért kell hogy "kihasználd" hogy te jól érezhesd magad. Fordított esetben pedig adni akarsz a másiknak valamit és nem pedig elvenni. Utolsó, neked köszi, hogy keresed. (persze, ha az utolsó vagy még:) )
2011. márc. 25. 19:46
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

"Azt hiszem, a hiteles férfi vagy hiteles nő egyik alapfeltétele az, hogy amikor egyedül van, akkor is jól érezze magát a saját bőrében. Akkor is jól el tudja tölteni az időt önmagával."

Dr. Csernus Imre


Én ezt találtam.

2011. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát, nem találom :( pedig van belőle többféle is.

Nem tudom hogy keressek rá, hogy meglegyen.

2011. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem baj, tökéletes amit az utolsó előtti írt. Köszi nektek!!! :)
2011. márc. 25. 20:11
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Richard Bach


Ameddig nem adsz helyet a lelkedben valakinek, aki éppolyan fontos neked, mint saját magad, addig mindig magányos maradsz.

2011. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokan félnek az egyedülléttől. Egyszerűen rettegnek attól, hogy magukban legyenek. Ezért kell melléjük mindig valaki. Azt hiszik, társra vágynak, holott csupán a visszajelzések miatt van szükségük a másik emberre. Valójában eszközként használják a partnerüket. Olyan tükörként, amelynek mindig azt kell sugároznia, hogy ők a legszebbek, a legokosabbak és a legügyesebbek. Amint eltűnik a tükör, egyedül maradnak, és megszűnnek a visszajelzések. Hirtelen úgy érzik, mintha – nincs rá jobb szó – elhalványodnának! Borzalmas érzés lehet, hiszen ettől azonnal felszínre bukkan az önszeretet hiánya.


Erről beszéltél, és tudom mire gondolsz, csak nem találom :(

2011. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
" Az igazi boldogság titka az ha egyetértésben élünk önmagunkkal." nem tudom kitől származik, erre gondoltál?
2011. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!