Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 éves Pán Péter szindrómás,...

32 éves Pán Péter szindrómás, mama kedvence?

Figyelt kérdés

Gyerekkori barátom még mindig otthon lakik, van már félrerakva 9-10 millió Forintja. Semmi anyagi gondja nincs, albérletet se kéne fizetnie. A munkahelye teljesen stabil. Már csak az anyja él, de nem szorul semmilyen ellátásra. 3-4 éve mondogatja, hogy költözni fog..

Normális ez szerintetek? Hogy tudnék hatni rá?


2011. aug. 31. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene hatnod rá?
2011. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Miért ne lenne normális? Nem kell két háztartást vezetni,csak ma divat mindenáron külön lakni. Inkább takarítson meg több pénzt,mint külön háztartásra költse.

Ha megnősül,akkor gondolkozzon a külön költözésről.

2011. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Mondanám, hogy majd elmegy, ha akar, de nem fog akarni. Túl kényelmes ez így neki. Hagyd őt békén, inkább legyen egy 3x éves barátod, aki az anyjánál lakik, mint hogy egy olyan dolgon vesszetek össze, amihez nincs sok közöd!
2011. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

hát ha tökös gyerek, akkor lakhat anyucival.

én is azt hittem sokáig, hogy csak a nyomik laknak otthon. aztán rájöttem, hogy azok is, akik jól kijönnek az ősökkel :)


sajnos van a másik véglet, akinek az anyja még a valagát is kitörli. ha olyan, akkor jó lenne önállósodni :)

2011. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen haverom akinek már össze jött egy autóra és egy lakásra,de még nem hajlandó mozdulni...

Jó így neki,amíg nincs nője addig szerintem nem is fog elköltözni,még gyűjti a pénzt.

Bár én is anyámnál lakom de nem sokat beszélünk és nem szól bele a dolgaimban szerencsére,de én nem sokára lécelek én is csak a megfelelő nőre vártam...

2011. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó, bár nekem lenne 9-10 millióm, úgy vennék egy lakást, mint a huzat!
2011. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Az ő dolga, nem kell beleavatkoznod. Felnőtt ember el tudja dönteni, mit akar.


Egyébként nem igazán normális, hogy egy felnőtt férfi, aki anyagilag megteheti, és semmi akadálya nincs (az anyukája nem szorul mindennapos ápolásra) nem akar önálló életet élni.

2011. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Normális ez szerintetek?"


Normális. Szerintem ő jobban tudja, mit akar, mint te.


"Hogy tudnék hatni rá?"


Sehogy. Miért, szerinted mit kellene csinálnia? És miért?

2011. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

15:17


Szerinted aki együtt lakik az anyjával, az feltétlenül "önállótlan"? Nemcsak pszichopata szülők vannak, vannak olyanok is, akik nem avatkoznak a felnőtt fiuk életébe.

2011. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Ez a pasi gyerekes. Tuti hogy az anyján élősködik mint egy ötéves óvodás.
2011. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!