Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttátok vasárnap a Naplót a...

Láttátok vasárnap a Naplót a "Pán Péter-szindrómás" emberekről? (akik nem akarnak elköltözni otthonról 30 évesen sem) Ti is ismertek ilyen embereket, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 15:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szüleikről van véleményem. Ha tűrik, megérdemlik.
2011. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Én specil már tizen évesen külön éltem,de nekem kell a külön légtér de ha valaki jól érzi magát a szülökkel miért költözzön,csak mert sokan irigyek a boldog családra...Anno együtt éltek békésen nagyszülök szülök fiatalok,de akkor még tudtak kommunnikálni,volt tolerancia,most a nagyszülőket otthonba dugják,mert úgy kényelmes stb...
2011. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
24%
Igen láttam...felháboritónak találom...én most vagyok 20 éves,de én mindig is saját lakásról családról álmodoztam...fiatalon szeretnék anyuka lenni, fiatalon szeretnék a saját lábamra állni...most ért véget egy több mint 4 éves kapcsolatom, és azt tapasztalom a volt párom 24 éves és most 28-32 éves "férfiakkal" barátkozik már ha az ilyet lehet férfinak nevezni, az ilyen az én szemembe mindig csak egy kisfiú marad...akiknek még az a menő, hogy minden pénteken igyanak, és az anyjánál él ő tartja el...felháboritó!:S és sajnálni tudom csak az ilyen embereket...de szivesen meghallgatnám egy ilyen ember kommentjét is!:S
2011. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

"én most vagyok 20 éves,de én mindig is saját lakásról családról álmodoztam"


Szóval 20 évesen még te is otthon élsz néz tükörbe.

2011. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az én volt férjem ilyen volt. Inkább feláldozta a házasságunkat. Az ilyen ember nem döntésképes, konfliktushelyzeteket nem tud kezelni, és kétségbeesik, ha valami elromlik - pedig majd úgyis a drága mama intézi... Őszintén sajnálom, aki ilyen emberrel áll össze! 2 hülye egy pár alapon működhet, de egy anyuci kedvence egy normálissal soha.
2011. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem kell mindent elhinni a naplónak,mert látszik rajta hogy manipulaívan csak azokat a szempontokat emelik ki egy adott témában,amelyekre ugranak a naív,butuska emberek.Ez pont egy ilyen.Nem mindegy, hogy nem akar vagy nem tud.Előbbiből kevés van,utóbbiból viszont elég sok.És ennek gazdasági,szociológiai okai is akadnak bőven,amit előszeretettel kifelejtenek az ilyen "felháborító" cikkekből.Szóval én azt mondom, hogy elég egyszerű gondolkodásúnak kell lenni ahhoz, hogy még mindig ezen a naplós dolgon rágódjon valaki.
2011. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos nekem a keresztapám ilyen!:/

Lassan 40 éves,életébe nem volt nővel,semmi buli,mamámmal lakik.:/

2011. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

*Anno együtt éltek békésen nagyszülök szülök fiatalok,de akkor még tudtak kommunnikálni,volt tolerancia,


Ja... meg nem volt lehetőség, hogy elköltözzenek, nem voltak házak, lakások (nem csak pénz nem volt)! Békés együttélésről szó nem volt. Kényszerről igen.

Tolerancia... ugyan!

2011. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem jókedvéből lakik odahaza annyi ember, hanem mert különélésre nincs pénz. Tessék kicsit körbenézni, nagyon sokan elvesztették az állásukat a válság idején. Osztálytársaim közül családos, felnőtt emberek, kénytelenek voltak feladni lakásukat, mindent, elvitte a bank... költöznek haza. Vagy a szülők mennek a fiatalokhoz. Kényszer. Én havi kilencvenezret kerestem, mielőtt elvesztettem az állásomat, spóroltam albérletre, ami lett volna 50ezer, a szüleimet is támogattam. Állásomat elvesztettem, élek a szüleimmel. Állást keresek folyamatosan, néha valami alkalmi akad.


Aki azért van odahaza, mert neki így kényelmes, megvan róla a véleményem, de akit a kényszer visz rá, nem kéne leírni.

2011. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Volt 1 pasim, az volt ilyen. Nem is voltunk sokáig együtt, mert 2 hónap után kiraktam. Egész nap a számítógép előtt ücsörgött, anyuci pedig csinálta a háztartást. Ha pici fiának pénzre volt szüksége, adott neki.

Jah, anyuci pici fia 28 éves volt akkor. Gondolom azóta sem változott a helyzet, mert nagyon jól érezte magát az anyukájával, és nem szándékozott elköltözni.

Igazi munkája sem volt, tengett-lengett az életben

És fel volt háborodva az olyan nőkön, akik azt nézik 1 pasiban, hogy milye van. (Gondolok itt az állásra, lakásra, autóra.)

2011. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!