Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekünk mennyi gázártámogatás...

Nekünk mennyi gázártámogatás járna? (tudom már nem ez a neve).

Figyelt kérdés
2 szülő, 4 gyerek, ebből 3 nagykorú,de velünk élnek. Az egy főre jutó nettó jövedelem fejenként 40 eFt.
2011. szept. 1. 20:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy téli hónapokban havonta 50 eFt a gázszámla, úgy, hogy mellette nagyon sokat fával tüzelünk.
2011. szept. 1. 20:18
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem járna, az egy főre eső jövedelemnek 34 000 ft alatt kell lennie.
2011. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lakásfenntartási támogatás a neve mától.Úgy tudom, hogy az egy főre jutó 71 500 Ft, de nem főt számolnak, hanem fogyasztási egységet.Meg valami vagyonfelmérés is van, de még nem tudom, hogyan működik.Számít a lakás mérete is.Szóval inkább érdeklődj az önkormányzatnál.
2011. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne szamárkodjatok, Válaszolók, nekem 90 E folotti jovedelemre is jart gazartamogatas. Sávosan jár.
2011. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az már meg szünt ami sávosan járt, már csak a lakásfenntartási támogatás van és ott a 34 ezer az alja.
2011. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

És hogy van pontosan? A lakasfenntartasi tamogatas eddig is letezett, és a szemet- és csatprnadijat fedezi. (Nekem havi 2700 Ft)

Azon kivul van most még egy masik lakasfenntartasi tamogatas is?

2011. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Számlákkal kell igazolni a havi rezsi költséget, a család összes jövedelmét a lakás nagyságát. Megállapítják, hogy mennyi támogatást tudnak adni ezek alapján és te mondhatod meg, hogy melyik számlába kéred az adott összeg jóváírását. Lehet villanyszámla gáz vagy szennyvíz, vagy bármi.
2011. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt érdemes elolvasni. Sajnos konkrétan nem írja le,hogy mekkora összeget kapnánk mi, de ahogy elnézem, ez rettentően kevés. Még ha a maximumot kapjuk is meg.:(

2011. szept. 1. 20:56
 9/12 A kérdező kommentje:

A kis keresetűektől ismét elvesz és adja a nagyobb keresettel rendelkezőknek.

Nevetséges,hogy havi 2500 ft-ért egy halom papírt kérnek, és ha már nagyobb házam van, vagy van autóm is,már nem jár még az se. :S

2011. szept. 1. 21:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Olvasom...


"Igaz, hogy szeptembertől megszűnik az állami gáz- és távhőtámogatás?


Az eddigi formájában valóban megszűnik. A fűtési költségek szociális támogatására csak a lakásfenntartási támogatás marad, ami eddig is létezett és az önkormányzatok nyújtják."


Stimmt, errol irtam az elobb, ezt kapom.


"Ebben a legrászorultabbak eddig is kaphattak támogatást a gáz- vagy távhőrezsire is."


Ez nem igaz, ilyen nem letezik a VIII. ker. önkormanyzatnal.


Lézetik a viz- és csatornadij, mint rezsitamogatas (ami nekem 2700 Ft), és egyszeri szoc. segely (evente max. 3x 5E Ft), és az adóssagrendezesi tamogatas (ha nem fizetsz rezsit, akkor 75%-át kifizetik Neked min. 6 havi, max. 500 E Ft-os tartozas esetén).



Amugy az eddigi tamogatas a FŐGÁZ számlán volt feltuntetve, havi nehany szaz Ft volt osszesen a szamlabol...

2011. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!