Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénzéhes vagyok, ha olyan...

Pénzéhes vagyok, ha olyan pasiról álmodozok aki a tenyerén hordoz? Elvisz étterembe, kirándulni, moziba stb.

Figyelt kérdés
Szeretnék nagyvonalú pasit, mégis ha ezekre gondolok bűntudatom támad.
2011. szept. 3. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen természetes.
2011. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Hát én is erről álmodozok de szerintem a nők többsége is. :D
2011. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Én nem álmodozom ilyenről, pedig nő vagyok. Sokkal inkább mindent elsöprő szerelemről, felkel értem hajnalban, hogy elbiciklizzen hozzám, őszinte, és nem néz meg látványosan más nőket. Intelligens, szexuális... Nekem ezek sokkal fontosabbak, mint a tárgyi dolgok.
2011. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
hát én arról álmodozom hogy ezt ÉN tehetem meg a magam pénze miatt. 25L
2011. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
autója nincs?
2011. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem feltétlenül kell sok pénz ahhoz hogy valaki lovagias legyen. A kiránduláshoz nem kell sok pénz, a mozihoz se sok, és különleges alkalmakkor az éttermet is meg lehet engedni szerényebb fizu mellett is.

Ettől nem leszel pénzéhes.

2011. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen én is álmodozok arról is, hogy én is meg tudnám ezt tenni a saját pénzemből. Nekem csak valamiért fontos, hogy nagyvonalú pasim legyen aki mindent megtenne értem. Az egyik válaszoló írta, hogy biciklizzen ki, stb. Ezek mellett gondoltam. :)
2011. szept. 3. 20:24
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
Amíg úgy gondolod, hogy természetesen te is a kedvében jársz, felesleges bűntudatot érezni emiatt. Ha csak ki akarod használni, az más tészta, de akkor meg nem lenne bűntudatod. :)
2011. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 dag ***** válasza:
33%
Deeeee! majd még meg is vesz neked mindent, meg még majd biciklizik is érted! Na huzzáltovábbkapdbe!
2011. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
78%

Szerintem ha ezzel minősítesz egy férfit, akkor IGEN, AZ VAGY! Te most igazából sok pénzre vágysz, vagy egy Igazi Társra?

Ha egy nő fontos egy férfinak, akkor ezeket a hétköznapi dolgokat akkor is nyújtja, ha nem elvből elvárás ez feléje. Nézd meg a tipikus plázapipiket. Viszik őket mindenfelé tuti kocsikkal, van étterem, kozmetika, shopping... aztán úgy dobják őket, mint egy használt zoknit. Szóval vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is!


Ja és bocs, de nem álmodozok, hanem álmodozom.

2011. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!