Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák Ti viszitek a kicsiket...

Anyukák Ti viszitek a kicsiket játszótérre, kirándulni ha nincs oltva kullancs ellen? Nem féltek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A kullancs attól még belemászhat. Csak akkor érzi meg azt az anyagot amivel be van oltva a gyermek ellene és mászik ki, de addigra már belekóstolt.

Szóval nincs túl sok értelme.

Lazán elviszem a gyereket. Ilyesmi miatt nem fogok stresszelni.

2010. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Jobban félek a kutyaszartól a homokozóban.
2010. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy nem vagyok anyuka, de szerintem fölös mindenen aggódni. :)
2010. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hoogy elviszem játszótérre is, meg kirándulni is, meg mindenhová. Nem tudom mi van "megírva" a sorsában, de úgysem kerülheti/jük el.
2010. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves kor után lehet csak oltani. Akkor addig nem viszed sehova? Mert a fákról is rápotyoghat a babakocsiban ülő gyerekre. Az oltás egyébként is csak az agyhártyagyulladás ellen véd, a Lyme-kór ellen nem. Szóval, ha olyan helyre megyünk, ahol nagyobb a kullancs sűrűség, vagy nagyobb eséllyel eshet rá kullancs (pl Margit-sziget, Hajógyári sz.), akkor fújom bio kullancs riasztóval.
2010. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!