Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? (többi lent)

Mi tévő legyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A szüleim már jópár hónapja civakodnak, és válás lett a vége. De viszont anyu visszament a volt férjéhez, apu meg a volt feleségéhez. Anyai meg apai ágról is van féltestvérem. 3 hét múlva bíró elé lessz víve az ügy. Most rajtam van a felelőség, mert az öcsém is oda akar menni ahova én. Mi tévő legyek?
2011. szept. 4. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja az a gond, hogy nem tudod melyik szülődet válaszd?
2011. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hűűűű ez nehéz kérdés

ismered az előző férjet és feleséget?

milyen a vizsony velük?


alapvetően édesanyáddal vagy édesapáddal jobb a viszony?


a szüleid próbálnak befolyásolni, tehát mindkettő szeretné ha vele maradnátok?

2011. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gazdagabbékhoz.
2011. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen végül is az hogy nem tudom hogy meikhez menjek.

Nem ismerem eggyikőjüket sem.

Kicsit anyuval jobb a viszonyom.

Nagyon sokat kedveskednek nekem hogy válasszam anyut vagy aput.

2011. szept. 4. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elváltak a szüleim,és mind a kettő nyalta falta a valagam hogy hozzá menjek.Anyához mentem az elején minden jó volt aztán mára beláttam hogy csak a gyerektartás érdekli,apa meg egyedül él és jobban megérdemelné hogy vele legyek.Szerintem beszélgess el mindegyikkel,nem a gazdagság a fontos,hanem emberileg milyenek.Tudsz e velük beszélni úgy hogy bármien gonddal fordulhatsz hozzá,nem gonoszkodik veled,ezek a fontosak,láss át a szitán,különben téged is könnyen manipulálnak meg befognakcsapni!
2011. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetne itt is, ott is töltenetek néhány napot, mielőtt döntesz? Ismerni kellene a családokat. Főképp a házastársakat. Ki az ŐSZINTÉBB? Ki az EGYSZERŰBB? Őszinteség mindenek felett. Az egyszerség egy magasabb fokozat. Tehát: aki csak úgy mondja amit godnol, és amit godnol, az jó. Jó szívvel van irántatok. Szívesen befogadna. És aki csak úgy flanc és megjátszás nélkül van. Nem hőzöng, nem veri el a pénzt drága cuccokra.
2011. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!