Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszítettem a legjobb...

Elveszítettem a legjobb barátomat. Most meg a nagypapám szíve állt le. Mi tévő legyek? Már nem bírom

Figyelt kérdés
Pár napja a legjobb haveromat veszítettem el. aki balesetbe vesztette életét. ma reggel nagypapám szíve állt le és kórházba vitték. Nagyon kivagyok idegileg :( :( :( mit tehetnék ebben a szörnyű helyzetben ? kérlek segítsetek
2011. aug. 3. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom de öngyilkos semmi kép ne legyél
2011. aug. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!

Sajnos az égegyadta világon nem tudsz semmit tenni ez ellen. Két dolgot javaslok, ami segít a könnyebb átvészelésen.

1. Időnként beszélj ezekről valakivel. A gondolataidról, amik eszedbe jutnak róla, stb.

2. Foglald le magad bármivel, amivel le tudod és hagyd, hogy teljen az idő.


Javasolnám még, hogy a halált próbáld meg másképp szemlélni. Nem tragédiaként felfogni, hanem állapotváltozásként. De ez embert is kíván, így ebbe nem mennék bele.


Sajnos tudom miről beszélek.

2011. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sajnos, van az életben olyan helyzet, amikor minden rossz, de tudnod kell, hogy nem tart örökké a hullámvölgy. Az imádkozás, Istenhez fordulás sokat segíthet, akkor is, ha nem vagy vallásos. Nagyon jó ötlet a kibeszélés, valakinek, lehet az idegen is, jó kiönteni a szívedet. enyhe nyugatót is beszedhetsz (Valeriana, stb.)
2011. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Én is csatlakoznék az előttem válaszolókhoz, de még kiegészíteném annyival, hogy a lehető legkevesebb időt töltsd egyedül. Legyél családoddal, barátokkal, próbálj meg kikapcsolódni, még ha nagyon nehéz is.

21/L

2011. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem először is. Hasonló cipőben jártam pár éve. El kell fogadnunk, hogy nem él egyikőnk se örökké... :/ Én csak egy idézetet írnék még ehhez az egészhez. "Ne sírj, mert vége lett.Mosolyogj, mert megtörtént!" :))

Semmiképp ne hagyd el most magad! Jár társaságba, foglald le magad olyan dolgokkal, amiket szeretsz. :)

2011. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!