Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egyedi ajándékot...

Milyen egyedi ajándékot készítsek anyumnak, ha nincs sok pénzem?

Figyelt kérdés
19 vagyok, 42 lesz, de fiatalos... Valami egyedit, de szépet akarok készíteni, ami nem drága, nincs pénzem sok...
2011. szept. 4. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom mennyire tetszik az otlet de: vegyel vmelyik 100ft-os boltba vmi szep fenykep keretet (nem draga), es vmelyik fenykepet keretezd be vele:)
2011. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugy akartam irni, anyukad vmelyik fenykepet:)
2011. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki tortát.
2011. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csinálj neki egy egyedi nyakláncot vagy fülbevalót ha fiatalos akkor szerintem ez tökéletes lenne : D
2011. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

1.Csinálj neki színes papírból egy képeslapot, díszítsd ki virágokkal vagy rajzolj bele egy tortát, és írj bele egy szép verset.

2. Nem olyan drága egy kis fa dobozka. Papírboltokba lehet kapni. Egaszz rá gyöngyöket különböző formákban, vagy ha van díszítheted üvegfestékkel. De lehet olyat is, hogy kinézel egy szép mintát, rárajzolod egy majdnem átlátszó papírra, átkupírozod, és filctollal kiszínezed.

Én szoktam ilyeneket csinálni, de volt amikor álomfogót, vagy nyakláncot, és karkötőt csináltam neki.

Nem tudom melyik tetszik ezek közül, azért remélem segítettem... :)

2011. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy ötlet:

[link]


Folyékony ragasztó kell hozzá, zöld krepp papír a szárnak, színes a virágoknak, és egy csomag hurkapálca.


Készítés:

[link]

2011. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 habibi ***** válasza:
én keresnék sok képet kettőnkről,beraknám a gépembe, szépen sorba raknám őket, alája tennék szép anyukás zenét vagy a kedvenceit, ha kész akkor kitenném CD-re v. DVD-re , a borítóját kidíszíteném és becsomagolnám neki, átadnám és kész is.
2011. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gyöngyfűzést ajánlom
2011. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!