Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok azonos neműek...

Mit szóltok azonos neműek házasságának engedélyezéséhez?

Figyelt kérdés
Most szavazta meg a parlament.
2009. ápr. 21. 07:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
semmit. mindenki azt csinál az életével amit akar. ha homo ha nem.
2009. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megszavazta a parlament, csak nem Magyarországon.
2009. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem Magyarországon van ez. De amúgy nem zavarna, sőt, sose értettem, hogy azonos neműek miért nem házasodhatnak, amikor szabadon választhat párt mindenki, akkor meg miért ne?
2009. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedélyezték. A bejegyzett élettársi viszonyt szavazták meg újra.
2009. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy meg semmit. Mindenki éljen azzal, akivel boldog és jól megvan. Logikus. Nem tudom, mit kell ebből ekkora ügyet csinálni.
2009. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
bocsi' valóban nem házasság,csak bejegyzett élettársi kapcsolatról szavaztak.
2009. ápr. 21. 08:52
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy!
2009. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
Amíg az egyházi esküvőt nem engedik, addig sztem simán, miért ne?
2009. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Különösebben nem érdekel, de azért a gyerekemnek el fogom magyarázni, hogy nem ez a normális, és követendő példa.
2009. ápr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Homoszexuális nem azért lesz az ember, mert rosszul tudja, mi a helyes és mi nem; és nem is azért, mert valakinek a példáját követi. Ha meg valakiben egy csepp hajlam sincs, akkor akkor sem lesz homoszexuális, ha beköltözik San Francisco gay negyedébe :D

A homoszexualitáshoz való hozzáállá nem úgy működik, hogy elmagyarázzák neki, hogy ez nem normális, akkor szépen megérti, belátja, és nem lesz homoszexuális.

Nem győzöm ezt elégszer linkelni:

[link]


Egy biszexuális ember valamilyen szinten eldöntheti, hogy női vagy férfi partnert akar, de ez sem mindig olyan egyszerű. Hiába döntöttem úgy, hogy legyenek inkább a férfiak, ha egy nő bizonyult jobbnak.


Helyesnek tartom, hogy törvényileg is lehetővé teszik, hogy mindenki azzal éljen, akit szeret. Akinek nem tetszik, ne nézzen oda! :D:D:D

Nők esetében én az örökbefogadást is megszavaznám.

2009. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!