Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit reagálnátok?

Anyukák! Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha a 16 éves lányotok bejelentené hogy terhes ?? nagyon mérges lennél ?


16 vagyok és barátommal 6 hónapja járok. védekeztünk is de mégis becsúszott. (persze eszemben sincs megtartani)


2011. szept. 6. 13:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát baromira nem örülnék az tuti.Hogy milyen fejet vágnék azt nem tudom,de leülnénk beszélgetni az tuti.Amiben tudnám segiteném,ha döntött akkor abban segitenék hogy minél "fájdalommentesebben"legyünk túl rajta.
2011. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%

16 évesen már azt hiszem, szülői engedély nélkül is elvetetheted, feltéve, ha tudod fizetni a költségeit. Ja, amúgy tudom, hogy a kérdés nem ez volt.

Arra a válasz: ha voltál olyan nagyleány, hogy szexeltél, akkor most állj anyu elé...

Egyébként ha védekeztetek, hogy csúszott mégis be? Láttátok, hogy szakadt volt a gumi? Vagy néha megengedted neki, hogy "csak egy picit" betegye anélkül is?

2011. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
A legfontosabb az őszinteség. Nélküle úgy sem tehetsz semmit. Biztos mérges lesz, válassz egy kedvező időpontot és akkor mond el neki. Mond el, hogy védekeztetek, reméljük el is hiszi. Viszont ne haragudj meg rá, ha először kiabál veled, és lehord. Ez némely embernél természetes folyamat, kinek milyen a mentalitása. Biztos, hogy meg fogja érteni lehet 1, lehet 2 nap, de meg fogja érteni, és segíteni fog.
2011. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok anyuka, de nagyon mérges lennék. És azt mondanám, hogy a terhességmegszakítás gyilkosság, úgyhogy szüld meg, segítünk, ahogy tőlünk telik.
2011. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Egyébként ha védekeztetek, hogy csúszott mégis be? Láttátok, hogy szakadt volt a gumi? Vagy néha megengedted neki, hogy "csak egy picit" betegye anélkül is?


nem sose engedek meg ilyen baromságot!!!! én egyáltalán nem ilyen vagyok. Nem láttunk szakadást. Igazából csak nem jött még meg és ezért gondolkoztam azon, mivan ha terhes vagyok. És semmi szakadást nem láttunk a gumin :( mindig is paráztam ettől és most meg.. :(

2011. szept. 6. 13:27
 6/33 anonim ***** válasza:
94%

Szóval akkor csak gyanítod, hogy terhes vagy, nődokinál nem voltál/tesztet nem csináltattál? hát így parázni meg felesleges, talán csak szimplán késik...

csinálj meg 2-3 tesztet, ha pozitív, kérj időpontot nődokihoz és ha szerinte is, akkor parázz.

2011. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%

azt tuti, hogy leüvölteném a fejét. És elmennék vele abortuszra. Nem én akarom felnevelni a gyerekem gyerekét, ő meg ugye nem tudná, mert még érettségi meg valami szakma kellene.

Egyébként nem tudom, hogyan védekeztetek, legközelebb jobb lenne, ha esemény utánit vennél be.

2011. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
56%
nem tudom mert tuti időben felvilágosítanám a lányom és elmondanám neki a gyerekként élt szexuális élet hátrányait,és ha rendesen nevelem,vannak korlátai nem fog senkivel lefeküdni 17-18 év alatt,ne haragudj de 6 hónap az semmi mégis lefeküdtél vele,nekünk is védekezés mellett csúszott be de mi már 21 évesek voltunk több mint 2 éve együtt azóta van egy gyönyörű kisfiunk
2011. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

Sok mindentől függ a dolog.


Ha tudok róla, hogy szexuális életet él a lányom, rendszeresen járunk / jár nőgyógyászhoz felelősségteljesen védekezik, van mersze időben elém állni a dologgal, akkor biztos segítenék neki lehet még mérges se lennék. Benne van a pakliban.


Ha nem tudok róla, hogy szexuális életet él, ha nőgyógyászhoz ciki elmenni, ha imitt amott védekezik és még sunnyog is, akkor biztos kiakadnék.

2011. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
48%
13:28-asnak nagyon gratulálok a várható reakcióért.
2011. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!