Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha egy olyan...

Mit csinálnál ha egy olyan családnál kéne bébyszitterkedned ahol minden tiszta kosz?

Figyelt kérdés

A wc nincs lekefélve, a használt pelenka a földre van dobva, a gyerekek is tiszta koszos pohárból isznak, több napos száraz kenyerek vannak a földön...stb


Elvállalnád a munkát vagy sem?


2011. szept. 6. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mivel nem takarítónőnek fogadtak fel, így értelemszerűen nem kapnék plusz pénzt, ha takarítok, mosogatok, stb. Viszont a szívem szakadna meg, ha a gyerekek ilyen körülmények közt ennének-innának-játszanának, tehát a késztetés igen erős lenne, hogy takarítsak:D
2011. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Egy biztos,az ilyen háznál a gyerekek nem lesznek annyira fogékonyak a betegségekre,mert hozzá vannak szokva a koszhoz :D


Én tutira megkérdezném őket, hogy zavarná-e őket, ha összekapnám kicsit a lakásukat és adnának-e érte valamilyen kompenzációt.

Általában aki bébisitterkedik és nincs a háznál külön takarítónő,annak kell bizonyos házkörüli feladatokat is ellátni.


Ja és ezenfelül csak akkor vállalnám el, hogyha Anglia,vagy más európai civilizált országba kellene menni(esetleg még Amerika bizonyos pontjai)és persze ha fehérbőrű családról van szó(és persze nem muszlimokról,mohamedánokról!)

2011. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Akkor az ilyennek nem baby szitter kell hanem egy takarito no..en az biztos hogy udvariasan de visza utasitanam .,mert nem te lennel az elso aki nem turne meg maga elott a retket .,es igy azt is elobb utobb de meg csinalnad ,.mar csak a gyerekek miatt is .,es a vegen meg csak azon kapnad magad hogy joval tobbet dolgozol ,mint amennyit fizetnek.,es ez bent sincs a munka kori leirasosba..de ha esetleg nem rolad lenne szo akkor bocsika.,
2011. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, ha vigyáznál a gyerekekre, lenne ideje takarítani.
2011. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen megfizetnek, elvállalnám.Úgysem étkeznék ott, ha mégis, akkor vinnék magammal otthonról pl szendvicset.A wc-t használat előtt letakargatnám papírral, nem ülnék rá telibe.Minden megoldható.Nem takarítanék ki, mivel nem takarítónak alkalmaztak.Persze elvállalnám azt is, pluszpénzért.Ennyi.
2011. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
500fT-S ÓRABÉRBE
2011. szept. 6. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért mennék oda, hogy pénzt keressek, akkor kitakarítanék mindent, és persze a gyerekkel is kedvesen és türelmesen bánnék, hogy szeressen. Mindegy, hogy mennyi a pénz, sok vagy kevés, az a kérdés, hogy szükséged van-e a pénzre, és hogy van-e esetleg jobb lehetőséged ennél arra, hogy pénzt keress. Ha nincs más választásod, akkor válaszd ezt, és lásd el felelősséggel és jóindulattal. (Én is voltam ilyen helyen,de nem bébiszitter voltam, hanem idősgondozó. Jó volt. Szerettem a nénit. Már meghalt, de most is jóban vagyok a családtagokkal)
2011. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megpróbálnám megbeszélni velük, hogy ne én menjek hozzájuk, hanem ők hozzák hozzám a gyereket, ha ez megoldható (azaz ha a baba nem túl pici és neked ideálisak a körülmények a "fogadására").
2011. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!