Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek az egész családom...

Véleményetek az egész családomról?

Figyelt kérdés
Muszáj már valahova leírnom, mert már nagyon ideges vagyok. Minden akkor kezdődött mikor nővérem még apunál, én meg anyunál laktam, és nőverem összejött egy pasival, Zolival. Apu nem bírta elviselni a fiút ezért állandóan veszekedtek nővéremmel,majd nálunk kötött ki. Mivel nincs nagy lakásunk ezért velem volt egy szobába. Nővérem 20 és 19. Aztán a barátja egyre sűrűbben volt nálunk. Egyre szemtelenebb lett. Volt olyan hogy aludtam és jöttek nővéremmel, leült oda gépezni, és feloltotta a lámpát. Ebből akkora vita kerekedett h végül eljöttem, mert anyu se szerette a gyereket, de mégis őt védte velem szemben, nővéremnek mindett szabadott. Elköltöztem a barátomhoz. Majdnem egy éve. Anyuval már jó a kapcsolatom, de nővérem!!! Egyszerűen idegesít! Most ő is összeveszett anyuval és albérletbe ment barátjával. Közbe az én régi barátaim nyakára jártak addig, míg teljesen el nem marták őket tőlem. A legjobb barátnőm teljesen ellenem fordult, mert nővéremmel összevesztünk és ő inkább mellé állt. Bonyolult lenne leírni ide az egész történetet részletesen hogy min. Lényeg h felhívott a barátja és közölte h f.opó fagyok és ha megtalál megver. Felhívtam nővérem és azt mondta a barátjának igaza van. Teljesen kiakadtam hogy hagyhatja ezt a nővérem. A lényeg, hogy nővérem most engem hibáztat h eljöttek anyutól, hogy én juttattam őket az utcára és közölte h számára meghaltam. Még neki áll feljebb mikor elvette a szobám és a barátaim is. Nemtudom mit tehetnék? Nővérem nagyon el van szállva magától. Ráadásul az állítólagos barátnőm adja neki oda a telóját h facen mocskolódó üzeneteket küldözgethessen. Ugy érzem megőrülök!!!
2011. szept. 7. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:

A nővéred valószínűleg korábban sem szeretett, ez egy jó ürügy volt a szakításra.

Én az öcsémmel jártam úgy, hogy kisebb vitája volt a férjemmel és soha többet nem állt velem szóba.

Ez így is marad.

2011. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De akkor is mit tehetnék h békén hagyjon? Volt olyan fél 10kor sms-t írogatott ugy szóltam h hagyjon minket aludni, de már 5kor írta h anyu kirakta őket miattam. Azért hiszi h miattam mert elolvasták anyuval a beszélgetésem facen és elmondtam ezt anyunak. Jah az lemaradt h időközben mikor én eljöttem tesóm barátja odaköltözött.

Úgy érzem valahogy mindig elintézi h felidegesítsen. Most nyugi volt pár napig, most apu támadott le h szegény nővéremmel béküljek ki...

2011. szept. 7. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Hűűű..igen ez egy olyan sztori, amiben ennyi infó alapján nem lehet véleményt alkotni, és igazságot tenni.

Szörnyű érzés , tudom tapasztalatból, mikor a családod ellened fordul, és egy "idegent" pártol helyetted. Bár nekem jók a családi kapcsolataim, mégis fordult már ilyen elő apróságok miatt, és az is nagyon rosszul tud esni. Hát még ilyenek, amiket írsz...

Vélemyénem az, hogy erőszakkal senkiből nem lehet szeretetet megértést, észt , jó rálátást kicsikarni...sajnos.. ezért nem kell neked ebbe épp ezért beleőrülnöd. A családod maradnak, így is úgy is...egyszerűen szűrd ki a negatív dolgokat, és ne foglalkozz beszélj velük...de hallgasd meg őket nyugodtan, higgadtan, és ha így beszélnek veled, nyomd ki ...vagy hagyd ott őket...

Sajnálatos, ha vannak ilyen viszonyok, testvérek, de ez ellen kár harcolni,,,ha így vielkednek az nagyon szomorú, de akkor te se foglalkozz velük. Bizonyítsd be hogy boldogulsz egyedül is, és boldog vagy nélkülük is!!! találj új barátokat, mert ezek úgysem voltak igaziak, kár lenne siratni őket!

Tesód ezt még évek múltán sajnálni fogja!

Ki kellett volna állnia melletted. vagy ha más is a véleménye, akkor sem hagyni, hogy így beszéljen veled pasija..

100szóak is egy a vége... azt nézd, hogy TE ki vagy, milyen ember,és kiket érdemelsz meg magad köré...a többieknek ne hagyd hogy felbosszantsanak és tönkre tegyék a napjaidat, nem ér ennyit...

2011. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:57


Nagyon köszönöm neked a választ. Teljesen elvették az önbizalmam ha szóba kerül csak ideges leszek. Nemtudok mit tenni, pedig ide jöhettek volna még ezek után is pár napra de nővérem csúnyán elküldött. Teljesen oktalanul és igazságtalannak érzem hogy mikor aputól eljött mi segítettünk neki és most teljesen megvadul. Igazából féltem is mert ha összevesznek néha verekednek is.

2011. szept. 7. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

hallod én a helyedbe rég írtam volna nekik egy levelet,hogy szopjanak le bő nyállal és elhúztam volna a p.csába

tök mindegy hogy hová,csak az a lényeg hogy egy örök életre,jó távol tőlük,legyenek boldogok a nővéred buzerás hapijával

sajnállak :(

13l

2011. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok. Anyám szerint az is tök rendbe volt h 18 évesen nem laktam otthon.

Anyum mostmár nembírja nővérem pasiját, most újra velem kedves. Dehát most erre is mitmondjak...

És még anyu mondja h mostmár csak magával fog foglalkozni... :/ Nemtudom mért ilyen a családom!!!

A barátom családja annyira jóó ugy irigyelem őt.

Egyébként apum se külömb..őt nem részletezném de kb 2havonta egyszer talizunk.

2011. szept. 7. 19:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként azon is gondolkoztam már, hogy elmegyek pszichológushoz, mert nem tudok feldolgozni pár dolgot.
2011. szept. 7. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a nővéred egy önző dög.. az enyém is iylen... ne foglalkozz vele,majd fog még neked sírni h segítsd,és akkor te majd be mutatsz neki!
2011. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez tényleg elég fura hogy anyud egyik pillanatban még ellenszenves veled,a következőben meg kedves

mondjuk megértem,nekem is ilyenek a szüleim

esküszöm,már azt se tudom,kicsodák :/

mármint úgy értem hogy egyik pillanatban tökre rendesek,a következőben meg mindenért ordibálnak velem

2011. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!