Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éves kisfiúnak milyen...

2 éves kisfiúnak milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

rokonom gyermeke, valami hasznos dolgot szeretnék neki venni


köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 7. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
fa játék, vagy egyéb természetes anyagból készült játék, szép meséskönyv, "bicikli" (olyan lábbal tologatós)
2011. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én valamilyen aranyos ruhát vennék,szerintem.Legalábbis jobb nem jut eszembe.
2011. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha pesti vagy akkor a nyóckerben a Baross utcában a munkaügyi hivatal felé van egy szuper játékbolt ott lehet logikai illetve különféle fa játékokat venni. Szerintem érdemes lenne ott körbe nézni.
2011. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fejlesztő játékkal, legóval nem nagyon tudsz mellényúlni. Rá is van írva a dobozra, hány éves gyereknek jó :D
2011. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ruhát. Drága és mindig jól jön. Pl. hosszú ujjú pólót őszre. Egy számmal nagyobbat.
2011. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább játékot vennék. A ruha is nagyon hasznos, de az én lányom sosem örül ha ruhát kap...pedig nagyon szeret öltözködni :)
2011. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

játék.: autó, de nem a gagyibb féle

fejlesztő játék

állatok, mondjuk dínó ha szereti

puzzle

a ruha is jó ötlet ha szereti a rajzfilmeket akkor egy vonatos, verdás pólónak biztos örülne

2011. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős gyereknek mindegy, milyen ruha, főleg, hogy fiú. Ezzel inkább az anyjának segít az ember, eggyel kevesebbet kell venni. A játék meg necces, mert sok fiút nem köt le néhány autón kívül más, még a műanyag szerszámkészlet sem kellett egyik ismerősöm fiának, pedig imádja az igazi szerszámokat. Tehát lehet, hogy csak kidobott pénz a fajáték vagy bármi és mire érdekelné, már kinőtte. Én ezt tapasztalom magam körül. Egyébként még hasznos lehet Kisvakond dvd vagy más mese, ami nem ez a mai semmitmondó hülyeség. A könyv például ugyancsak nem köti le egyik ismerősöm ilyen korú fiát, de a másiknak lánya van, ő szereti. Az anyával is megéri egyeztetni, mi lenne a hasznos, ha már az ember jót akar adni.
2011. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

3D puzzle-t, illetve Rubik kockát.


BTW, a gyakorlatias ruhavásárló mamáknak! A gyerek ha ajándékot vár, az játék legyen, ne pedig ruha! Aminthogy a ruházat mindennapi szükséglet, így nem lehet ajándékként megélni. A gyerek a játéknak örül, nem érdekli, hasznos-e vagy sem. Aki nem hiszi, az nem volt gyerek vagy nem csalódott soha gyerekkorában, amikor legóautót várt a karácsonyfa alá, és nyaksálat kapott helyette.


Az tiszta merénylet.

2011. szept. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért látszik, hogy mindenki a maga helyzetéből és tapasztalatából indul ki. Nálunk pl. olyan sok a játék (két éves koráig rengeteget kapott és örökölt), hogy nem játszik felével sem. Viszont gyakorló anyaként látom, hogy nőnek, mint a gomba és meglehetősen sok ruha kell. Ha ajándékba viszek ruhát, vagy kapok, az drágább fajta, mint amit hétköznap vennék/ráadnék, így az "ünneplős" ruha is kipipálva. Nálunk sok a kisgyerek a családban, elég jó fejűek, de a Rubik kockát nem tudom elképzelni kicsiknek.
2011. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!