Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tanácsoltok?...

Mit tegyek? Mit tanácsoltok? Félek.

Figyelt kérdés
Párommal évek óta együtt vagyunk,de most sikerült bejutnia az egyetemre (aminek én is nagyon örülök),és elköltözik egy másik városba,csak hétvégén fogunk tudni találkozni. Annyira félek,hogy az egyetemi haverok beleviszik valamibe,aminek én nem örülnék. Tudom,hogy mi megy az egyetemeken,én is voltam egyetemista... (tisztelet a kivételnek) Megbízom benne,nem volt még okom semmilyen panaszra vele kapcsolatban. A másik dolog,nagyon félek,hogy mi lesz velem,ha egyedül maradok itthon. Nem tudok sajnos odaköltözni a városba,ahová ő megy most,mert most kaptam munkát,nagyon sokáig próbáltam munkahelyet keresni,és most végre sikerült. Ti hogyan vészeltétek át ezt a hosszú távollétet? Nagyon elkeseredtem. :-( Nem vagyunk már annyira gyerekek,huszonévesek vagyunk mindketten. Vele képzelem el a jövőmet. Persze biztos megszokom egy idő után ezt a helyzetet,de most mégis nagyon rossz. Mit tegyek? Köszi,ha válaszoltok!
2011. szept. 7. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt kell maradnotok együtt maradtok! És ez egy próba lesz, ami megerősíti a kapcsolatotokat. Ha pedig mégsem és vége lesz akkor így kellett lennei.


Van egy idézet amit imádok és szerintem igaz is:

"A távolság a kis szerelmeket kioltja a nagy szerelmeket lángra lobbantja!"


Hiába görcsölsz rá, ugyis az lesz aminek lennie kell. Foglalkozz a munkáddal, magaddal és majd kiderül mit hoz az élet.

2011. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem őrült meg, akkor most sem fog, ne aggódj. Az alaptermészetét nem változtatja meg pár buli. :)
2011. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Öröm az ürömben, hogy mst ki fog derülni, mennyire szeretitek egymást. Ha bármi történik vagy a részedről vagy a részéről, akkor nem volt az annyira erős kapcsolat!

Ha meg megvárjátok egymást, akkor utána jöhet az esküvő és a gyerek!:-)

2011. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem jó lesz a kapcsolatunk így is. Eddig is igyekeztem támogatni,ezután is fogom,csak számomra ez a legnehezebb,hogy távol van tőlem,akit a legjobban szeretek.
2011. szept. 7. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Bátorság és nyugalom!!! Ha eddig minden rendben volt ezután is menni fog. Kis idő kell míg megszokod, hogy távol van, de a szerelem mindent legyőz.
2011. szept. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!