Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csoporttársam egyszerre...

Csoporttársam egyszerre gyűlölöm és odavagyok érte, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki alapból taszít, mert egy visszataszító, törtető, ellenszenves, mindenkihez negatívan áll, sztem senki nem szereti a környezetében.

Viszont: éjszakánként sűrűn álmodom vele. Hogy szerelmesek vagyunk, együtt vagyunk, meg ilyenek. Miért van ez? Életben ha odajönne hozzám, szerintem elküldeném, mert alapból taszít a kétszínű természete. Mi ez?


2011. szept. 8. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nő vagy :D, ez a magyarázat rá.
2011. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

De hogy viszataszitó? nem nagyon értem, agresziv elutasitó ugy taszit visza vagy csunyán is néz ki roszul oltozik:p

tehát ha tetszik neked ha nem lene ilyen amilyen akor mért ne álmodozhatnál vele?

viszont ha agresziv nem jó vele kikezdeni (bár ezt senki nél se lehet tudni hogy elkezd e verni valamikor)

2011. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én mindég félek hogy valaki megver vagy megöl vagy valami mert bekatant álatról emberöl is halani ilyent jó nem konkrétan ez a téma de aki alapból agreszivab tipus azal nem jó probálkozni szerintem mármint ha akarsz álmodozni meg mindent lehet:) hatetszik neked
2011. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják a szerelem és a gyűlölet között csak egy hajszál a különbség...
2011. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az én álmom lenne...

azt gondolnám, hogy az álomban a srác a te ellenpólusodat képviselte. Vagyis amilyen nem vagy, és ahogy kivettem, nem is akarsz lenni. Azonban az, hogy szerelmesek voltatok az álomban és, hogy együtt jártatok arra utalhat, hogy vannak olyan tulajdonságai (amik ellenszenvesek neked), amilyeneket tudatalatt szeretnél, ha neked is lennének.

Vagyis az ellenpólusod így üzen, és ezt üzeni: próbáld meg az ellentéteket kiegyenlíteni. Mert meglehet, hogy mindazok a tulajdonságok, amiket ellenszenvesnek ítélsz, rád is "rád férnének". Arra gondolok, hogy pl. a törtetést nem szereted, miközben te esetleg egy olyan ember vagy, aki túlságosan kiengedi a gyeplőt a kezéből. Az álom pedig sugallja, hogy az ellenpólusodnak is kedvezz néha. (A "törtetős" csak egy példa volt, ez alapján igyekeztem emberi nyelvre átültetni az álom lehetséges szimbolikáját, jelentését.)

2011. szept. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!