Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odavagyok értee! Muszáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odavagyok értee! Muszáj valahogy felvennem vele a kapcsolatot. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

20éves lány vagyok és megfogadtam ha nem találok más megoldást akkor bevállalom a fikázós kommenteket is és gyakorin megpróbálok segítséget kérni. Szóóval elég abszurd a helyzet. Ismeritek gondolom vagyis remélem a beugró c. műsort. Imádom , az egész színház világot imádom:)

Ebben a műsorban szerepel többeközt Debreczeny Csaba.

Annyira megfogott hogy azt vettem észre hogy elsősorban már nem az alakítások miatt nézem a műsort haneem miatta:) Sose hittem volna hogy ilyen kaliberű pasira egyszer azt mondom hogy awwrr... de...:) Szóval ha valaki tudna egy elérhetőséget ahol lehetne neki írni persze nem szerelmes levelet sőt molesztálni sem akarom.. csak egyszerűen szívesen írnék neki.Vagy ha esetleg valakinek van valami jó ötlete hogyan vehetném fel vele a kapcsolatot nagyon megköszönném:)köszönöööm


2011. okt. 19. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress rá, hogy melyik színházban dolgozik, és hívd fela színházat. Jobbat nem tudok ajánlani. Konkrét elérhetőséget nem tudok. Vagy a Beugró műsornak üzenj valahogy,hogy nagy rajongója vagy az úrnak. :)
2011. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet:)Sőőt!!! De szerinted ez nem tolakodó? Félek hogy ilyen tipikus kis tinilánynak nézne.. Jó nem mintha öreg lennék de átlendültem már ezeken a plátói dolgokon..Vagy mégsem???:D köszi a kommentet:)
2011. okt. 19. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeritem egy próbát megér. :) Mondd azt, hogy autógrammot szeretnél kérni tőle.
2011. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom:)nem veszíthetek semmit:)
2011. okt. 19. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd mesélj, mi történt. Kíváncsi vagyok. :)
2011. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okééé:) Rákerestem a színházra van elérhetőség de sztem ott félredobnák a levelet... de azért próba cseresznyee:)
2011. okt. 19. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!