Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikapcsolni az apóst hogyan...

Kikapcsolni az apóst hogyan lehet? Miért piszkál folyton ezzel? Pénzt vár? Vagy mi a szöszt akar?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyán összevesztem az édesanyámmal, fél éve nem beszélünk, a párommal folyamatban az összeköltözés sajátba, addig a szüleivel élünk.

Amióta beköltöztem hozzájuk folyton azzal jön, hogy Ő mindenáron beszélni akar az anyámmal, meg ilyenek. De nem tartom túl jó ötletnek. Ezt nekem és az Anyámnak kell leboxolni, nem pedig közvetítőknek. Kicsit kezd nagyon terhes lenni számomra, hogy ezzel piszkál. És hiába beszélek vele ezekről, őt az nem érdekli, hogy ezt nekünk kell megoldani, pontosabban anyumnak kellene nyitni, a családom 99% ezen a véleményen van, csak ő gondolja úgy, hogy minden az én kötelességem, még akkor is, ha engem aláztak meg és bántottak meg nekem kell bocsánatot kérnem.

Mit csináljak vele, tényleg unom, hogy ezzel zaklat. (anyák napján nem fogom nem elfelejteni az anyum, de addig is van egy hét azt hiszem, és elég sok alkalom, hogy ezzel cseszegessen)


2009. ápr. 21. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg terhes vagy a számukra és szeretnék megoldani a mielőbbi hazaköltözésed és ezért akarnak újra összeboronálni édesanyáddal. Legalábbis én így gondolom.
2009. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy a fiával nemsokára egy hó max és sajátba megyünk amit mi finanszírozunk, és két hó megszületik a fiunk is.
2009. ápr. 22. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!