Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Realtek hangkártya driverben...

Realtek hangkártya driverben a mikrofon (felvétel) hangerőszabályzója folyton leugrik, néha 0-ra. Mivel lehetne fixálni ezt, vagy kikapcsolni ezt az automatikus hangerő szabályozást?

Figyelt kérdés
Msn-en beszélnék rajta (ha esetlen msn-be van ez a beállítás, azt is érdekelne)
2009. nov. 3. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szöggel meg kalapáccsal, akkor nem fog lecsúszni :D
2009. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 cynic válasza:
Az MSN csinálja, és szerintem nem lehet kikapcsolni.
2009. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Feltettem egy másik gépen is, ugyanúgy gigabite alaplapon realtek hang, és ott nem ugrál. Nekem is valószínűbb hogy az msn a ludas, de ez a kísérlet meg mégsem azt támasztja alá, vagy mindenesetre ki lehet lőni valahol. A progiban van "microfon adjust", de ez természetesen csak az adjustálás ideje alatt szabájozza a hangerőt.

Amúgy ponstosítanám az eredeti megfogalmazást: nem a mikrofon hangerőszabályzója ugrál, hanem a felvételi hangerő főszabályzója.

2009. nov. 14. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!