Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha te...

Mit szólnál hozzá, ha te otthon feküdnél betegen, a párod pedig korábban eljönne a munkahelyéről, de nem hazamenne, hanem a szokásos péntek esti sörözgetésre a haverokkal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul esne.
2011. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Miért ne mehetne? Gondolom nem valami súlyos betegségről beszélsz. Mitől lenne nekem jobb, ha ott ácsingózik a "halálos" ágyam felett és meg mártírként haldoklok? Az ilyen típusú érzelmi zsarolós hisztitől irtóznak leginkább a férfiak!


25 N

2011. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Rémesen esne, és elgondolkodnék azon, hogy ha a haverok fontosabbak, akkor van-e ennek így értelme. Sajnos van néhány olyan pár a környezetemben, akik elrettentő példának sajnos tökéletesek. Ott is így kezdődött. Aztán azzal folytatódott, hogy már mindennél fontosabb volt a haverok és a kocsmázás. Nem mindig részeg, viszont a munkából az első út odavezet, ahonnan éjjel érkezik haza, pedig már gyerek is van. Szóval nálam ez egyfajta lépcsőfok. Ha egyszer megcsinálja, akkor onnantól kezdve természetes lesz. Én menekülnék.
2011. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem mehet, inkább arról van szó, hogy jól esne ha velem maradva, és nem a haverokhoz rohanna. Rengeteg vitánk volt már ebből, már én érzem magam hülyén miatta, nem akarom, hogy azt higyje, hogy ki akarom sajátítani, egyszerűen csak arról van szó, hogy figyelembe vehetné a körülményeket, pl ha másnap korán megyek dolgozni 12 órában, akkor ne hajnalban essen már haza részegen. Pl ha ő lenne beteg, nekem eszembe se jutna elmenni barátnőzni. Az a baj, hogy a péntek esti sörözés a haverokkal már szent és sérthetetlen.
2011. szept. 9. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
én nem venném a szivemre. ha pl egy megfázásról van szó, akkor szükség sincs rá hogy ápolgasson, ha mondjuk hasmenés-hányás kombó van, akkor jobb is hogy nincs ott :) ha csak fekszek az ágyban lázasan, akkor mondjuk biztos jólesne ha mellettem lenne, de én megelégednék annyival is hogy sörözés előtt összedob nekem egy meleg levest és betakargat.
2011. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az mondjuk már más kérdés, hogy minden áldott héten sörpéntek van, na nekem az nem férne bele.
2011. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek ennyire fontosak a haverok,mondhatni a legfontosabbak,azok soha az életben nem fognak megváltozni..így kell elfogadnod őt.Ebben a helyzetben teljesen igazad van,nagyon ki lennék a tudattól,hogy én ott vagyok betegen,másnapi munka előtt ilyen állapotban,ő meg csak magával és a haverokkal foglalkozik.Mert őket ugye nem lehet megbántani,hogy nem megy el egyszer egy pénteki sörözésre,de hogy téged megbánt-e az már nem számít neki..hát ez a fontossági sorrend.Vagy jó neked így és elfogadod ilyennek,vagy akkor el kell gondolkozni a folytatáson.De ha elfogadod így,akkor ne piszkáld mindennap,hogy miért ment el inkább a haverokhoz,mert azzal nagyon megmérgezheted a kapcsolatot.
2011. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából az alap probléma a minden heti szent és sérthetetlen haverozás, erre már csak rátesz egy lapáttal, hogy most épp beteg vagyok, és jólesne a gondoskodás. Ráadásul eljön korábban a munkahelyéről, aztán papol egy fél órát hogy mennyire fontos a pénz, ezért holnap is bemegy dolgozni pár órát. De könyörgöm, ha ma nem jönne el korábban, akkor holnap be se kéne mennie, és lenne egy hétvégénk, ami sosincs, mivel én dolgozom minden hétvégén. Ááá, hihetetlen.
2011. szept. 9. 14:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a haverok előtt eljön hozzám egyből munka után és csinál nekem teát,bekészíti a gyógyszereket,megszeretget és megvárja míg elalszok,akkor felőlem elmehet,de ne éjszaka jöjjön haza.De ez csak akkor,ha épp nem 38 fokos lázzal küzködök egésznap...
2011. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Örülnék neki. Csak idegesít, hogy nézi, ahogy szenvedek, és az ő estéje is el van b@szva miattam. Soha nem kértem, hogy maradjon otthon, csak a térdműtétem után, de akkor nem tudtam járni, és ugye nem volt rosszkedvem, nem voltam letört, mint egy láznál.

Gondoskodni meg elég régóta tudok magamról.

24/L

2011. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!