Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újabb Péntek este egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb Péntek este egyedül otthon. :\ ti hogy birjátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 19:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
úgy hogy fáj a fogam, szal elég szarul.
2010. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
ez van
2010. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Remekül, bár nemtom. Én elvagyok nincs is kedvem kimozdulni nincs jó idő és most nincs is kedvem az emberekhez, csak párhoz, de ők meg nem érnek rá :)
2010. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
nem tul jol,de ez van. Nem halok bele
2010. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
De mi bajotok az otthonléttel és a péntekkel? Most én vagyok a hülye vagy mire akartok ezzel célozni?
2010. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Unatkozok...úgyhogy nem jól. Szívesen beszélgetnék vkiel, de aki erre van, nem jó társaság, msn partnerek már kiakasztanak... nem jól.
2010. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
hehe msn chat stb suxx ja..
2010. aug. 6. 19:38
 8/44 anonim ***** válasza:
Én jól tűröm az itthon létet, de baromira unatkozom, nincs kivel beszélgetni, nincs mit csinálni, már minden filmet végig néztem 5-ször, ami itthon van, a tv-ben sincs semmi...
2010. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Na ezzel, azért vitatkoznék: Kaposvár - Újpest @ DUNA TV :)
2010. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
jó unalmasan, barátaim nem érnek rá, nincs kivel elmennem sehová,pedig igazán kimozdulnék végre. hihetetlen,hogy ezt mondom, várom a sulit.
2010. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!