Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaadnom a szerelmem a megélhe...

Odaadnom a szerelmem a megélhetésemért? Megéri ezt tovább folytatnom?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lány vagyok, idén fogok érettségizni.

15 éves korom óta együtt vagyok a barátommal, akit eleinte tiszta szívből szerettem, de ő nagyon rosszul bánt velem. Csak nem láttam,mert elvakított a szerelem. Egyébként eléggé csúnya srác rajtam kívül soha egy lánynak sem jött be. Én régen a személyiségébe szerettem bele, amiről (kb.1 éve kiderült) ,hogy csak egy álca volt. Kiszerettem belőle, így hogy megtudtam milyen is valójában, képtelen vagyok szeretni őt. :( Szakítani akartam,de rájöttem,hogy neki jól fizető szakmája lesz, (ez már biztos) nekem pedig a tanulmányi eredményeim miatt biztos,hogy nem... Ahelyett,hogy napi 9 órát dolgoznék a megélhetésemért, inkább vele maradnék és elvállalnám a "háziasszony" szerepét és még az anyagiakkal sem lenne gondom sose. Csak ehez ugye el kell játszanom,hogy szeretem őt. Melyiket válasszam?


2011. szept. 9. 22:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Dobd..... nem írok ennél többet mert káromkodásba torkollna.
2011. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy nem fog jobban megkínozni az eltartásért, mint a legnehezebb munka? Ha eddig szemét volt, miért változna meg?
2011. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te sem gondolod komolyan ugye? Az élet nem egy film, hogy csak úgy a pénzért együtt legyünk valakivel úgy téve, mintha szeretnénk is. A másik fél megérzi akár egy mozdulatodból is, hogy tényleg érzel e valamit iránta, vagy sem. A pénz miatt semmiképp se maradj vele, főleg, hogy 18 éves vagy, még nagyon fiatal! Attól, hogy most nem úgy tanulsz lehet belőled bármi. Nem azt nézik egyik munkahelyen sem, hogy hanyassal végeztél, hanem hogy milyen papírod van? Ha nagyon akarsz akkor még fősulit is végezhetsz akár költségesen, amit diákhitelből vagy munkából kifizetsz. Eszedbe ne jusson ilyen pénzéhesnek lenni ennyi idősen, úgy tuti nem lesz belőled senki sem.
2011. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Ezt hívhatjuk prostituciónak!Pénzért maradsz vele.Döntsd el,hogy akarsz-e így a tükörb nézni.Van hozzá gyomrod?
2011. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, még csak 18 éves vagy, miért jár már most a megélhetésen az eszed? Gondolod, hogy ez a fiú az egyetlen a világon, akinek jól fizető szakmája lesz? És ha az is lesz, mi a garancia rá, hogy kap munkát? Mi lesz veletek, ha munkanélküli lesz, szeretet nélkül mi fogja összetartani a kapcsolatotokat? Tudod, ha az ember igazán szeret valakit, az hatalmas energiát ad. Százszor inkább dolgoznék a megélhetésért éjjel-nappal egy olyan társ mellett, akivel őszintén szerelmesek vagyunk egymásba, minthogy egy szeretetlen kapcsolatban tétlenül lógassam otthon a lábam. Az anyagiak, az, hogy kedvedre költheted a pénzt, sosem pótolják azt az örömet, amit egy szerelmi kapcsolatban kapsz.
2011. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

:) ne haragudj, de ezen mosolyognom kellett, aranyos vagy


ez nem egy olyan dolog, hogy oké, te most eldöntöd hogy vele maradsz a pénzéért (ami egyébként nem is mondom milyen jellemre vallana), és az úgy is lesz. az élet másképp fogja alakítani. még nagyon fiatal vagy. egyrészt egyáltalán nem biztos hogy ne lenne felnőttkorodra normális állásod. másrészt az sem biztos, hogy neki meg lesz. vagy ha lesz hajlandó eltartani. de nem is ez a fontos. hanem hogy biztosan fogsz majd találkozni valakivel, akiért nem kérdés, hogy elhagyod a jelenlegi barátodat (habár szerintem ezt már most meg kéne tenned).

csak aztán vigyázz, hogy mire egy megfelelő pasit találsz, addigra vetkőzd le azt, hogy ennyire számító vagy, mert ez durva, és taszító.

2011. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Valószínüleg elhagyom, nem bírnék egy életen át hazugságban élni. Csak... egyrészt ismerem őt, tényleg megérdemelné,hogy csak a pénzéért szeresse őt valaki, másrészt pedig annyira gyűlölöm a hajnalban kelést, metron nyomorgást, tanulást/munkát főleg egy egész életen át :S sokkal egyszerűbb lenne egész nap szórakozni és este pedig pár óráig eljátszanni a jó feleséget.
2011. szept. 9. 22:29
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha én 90 éves lennék akkor is dobnám!!!!!!!! Ne hagyd hogy kihasználjon!!!!
2011. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Te mit tudsz nyújtani cserébe? Szép popsit és hosszú combokat? Meddig? Egy férfi,akinek ilyen szellemileg igénytelen nője van csak a külsőre utazik.30 felett pedig lecserélne egy 21 évesre.Akkor miből fogsz élni?Asszonytartásból? Vagy tényleg kiállsz a sarokra?
2011. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
88%

akit eleinte tiszta szívből szerettem, de ő nagyon rosszul bánt velem.Te meg csak a pénzéért maradnál vele,megérdemlitek egymnást maradj vele, dugj vele okádva,csald meg,és ne sírj mikor kiveri a fogaidat.


Miért ostobák és anyagiasak a nők?

2011. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!