Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolhatja komolyan a közeled...

Gondolhatja komolyan a közeledést egy 37 éves férfi? (én 22)

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon komolyan próbálkozik nálam. Sokat bókol, gyakorlatilag már minden porcikámat megdicsérte. Nagyon kedves, figyelmes, illemtudó, bár azt hiszem neki ez alap, tehát nem gondolom, hogy csak engem tüntetne ki ezekkel. Sokat beszélgettünk már, tehát nem felszínes a kapcsolatunk, mondhatjuk, hogy ismerjük egymást.

Lehetséges, hogy komolyan érdeklem és nem csak azért viselkedik így, mert megmozgattam a fantáziáját (és egyéb testrészét) a látványommal?


2011. szept. 10. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges, amennyiben nem nős. Ugye nem?
2011. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,persze! En 28 vagyok a parom 46...
2011. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nős. De én ezt a korkülönbséget akkor is nagyon soknak tartom. Én nem tudnék vele hosszú távon tervezni, így meg úgy gondolom, hogy semmi értelme nem lenne belevágni. Szerintem ezt ő is így látja. Nem gondolom, hogy velem tervezné a jövőjét.
2011. szept. 10. 12:50
 4/5 A kérdező kommentje:
12.49 komolyan? Mióta vagytok együtt, ha meg szabad kérdeznem? Mert ha nem régóta, akkor azért az más, mert 25-28 évesen már igencsak nő egy nő. De én annyira még nem érzem felnőttnek magam, így nem is tudom elképzelni, hogy komoly szándékai legyenek, bármennyire is jó embernek ismertem meg.
2011. szept. 10. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ennyi a korkülönbség. Mi együtt élünk, jól meg vagyunk, stb...

Szerintem próbáljátok meg, ha nem is lesz végül hosszútávú, akkor is lesz pár szép éved.

2011. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!