Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miként, hogyan képzelitek el...

Miként, hogyan képzelitek el magatokat 7-8 év múlva? ábrándozzunk egy kicsit:-)

Figyelt kérdés

Szia kedves lány,nő / fiú, férfi!

Miként képzelitek el magatokat kb. 7-8 év múlva? Vagy miket szeretnél megvalósítani addigra?

ez nem egy felmérés, vagy ilyesmi, csak kiváncsi vagyok, ki miként gondolkodtok, mik a céljaitok:-)

Kezdem én, hogy valaki indítson:D

Én úgy képzelem el magam, hogy: van egy férjem, akivel minden nagyon jó és már van egy kis lakásunk, van egy jó nyugis állásom, vidámabb vagyok, már nincs annyira önbizalomhiányom, ha sértegetnek, vagy beszólnak, nem maradok csendben és pityergek, hanem kiállok magamért, ja és rengeteg mindent tudok főzni:D

19/l


2011. szept. 11. 14:27
1 2 3 4
 1/39 skarma ***** válasza:
89%

Ez jó kérdés. Lássuk csak... :)

Indiában élek amellett az ember mellett, akit mindennél jobban szeretek. De lehet hogy párhuzamosan szerzetesnő leszek :D (nálam ez nem zárja ki egymást)

Kiegyensúlyozott és boldog vagyok és ezzel segítek a többi embernek.

2011. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%

22 éves vagyok, 8 év múlva 30. Ekkorra már túl akarok lenni pár előléptetésen,jó munkám lesz, saját házam, szép nagy kertes ház, előtte meg egy szép Lexus :)

Persze ez vágyálom, igazából nagyon sajnálom a pénzt, bár ha annyi lenne, hogy futná luxusautókra, akkor a Lexusnak nem bírnék ellenállni.

Magánéletet tekintve már remélhetőleg férjnél leszek. Gyereket nem akarok, de azért kutyánk macskánk remélhetőleg lesz :)

2011. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%

Én 7-8 év múlva már szeretnék egy általam kialakított "álomlakást". Szeretnék egy férfit, akit szerethetek és Ő is szeret, elvagyunk egymással boldogan. Szeretnék egy biztos, jól kereső munkahelyet, ami mellett nem kell nélkülöznöm és szeretném elvinni anyumat egy külföldi utazásra. Szeretném letenni a motorjogsit és nyilván ehhez kell egy motor is.

Így elsőre ez jutott eszembe.

17/L

2011. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%
Budapesten vagyok, egy kis lakást bérlek, a művészeti egyetemre járok, élvezem az életet. :)
2011. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%

7-8 év múlva már szeretnék jó ügyvéd lenni, egy szép házzal, férjjel, és egy lánygyerekkel :) (Több vágyam nincs is.. de ha csak 10-15 év múlva valósul meg, úgy is jó).


17/L.

2011. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
87%

7 év múlva szeretném befejezni az egyetemet (idén csinálom a BA diplomát, utána egy évet szeretnék külföldön dolgozni, utána 2 év MA, utána 3 év doktori), és remélem, ott tudok maradni az intézetben dolgozni, esetleg tanítani.

Emellett szeretném a hangszeres tudásom fejleszteni, és bízom benne, hogy 7-8 év múlva legalább annyi koncertfelkérést kapok, mint most :)

A párommal 4 éve vagyunk együtt, jó lenne a külföldi év után összeházasodni, és minél előbb letudni a lakáshitelt. 5-6 év múlva szeretnénk nagyobb házba költözni, akkor babáznék is (vagy előtte, MA mellett). De ez kettőn áll, az is lehet, hogy szakítunk, ki tudja..


Nagy vonalakban tudom, hogy mit csinálnék a következő tíz évben, de azért ez elég képlékeny :)

2011. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy nagyon jó kérdés! :)


Lehetőleg pszichológia szakon tanulok,én is megtanulok kiállni magamért,és normális értékrendet képzek magamban.Megtanulok pozitívan gondolkodni,és értékelni a körülöttem lévő sok jót.:) És természetesen lesz egy rettentő jó képű vőlegényem. :))


15L

2011. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
85%
Külföldön dolgozom,a leendő páromat is ott ismerem meg, és minden jó. Boldog vagyok,mert van családom,párom,jól kereső munkahelyem. Amikor itthon vagyok akkor Pesten a közös lakásban vagyunk,és a szabad perceinket kihasználva közös programokat csinálunk:)
2011. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%

7-8 ev mulva:


Kov felev: Nemet felsofokut lerakni. Egy p90X-et vegigcsinalni.

Kov 2-3 ev. Hitelt nullara torleszteni.

Utana Niagarat megnezni.

Utana lehet, hogy visszakoltozni MO-ra. Ha a gyerekek 15 es 11 lesznek, akkor elkezdeni egy uj hazat epiteni. (A mostani hazat eladni, es kisebbet, okosabban epiteni.)

Utana vagy kozben gyerekeimnek a nemetet/angolt felsofokra megtanitani.


37F

2011. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%

Most 22 vagyok, addigra 30.


Őszintén? Fogalmam sincs. Annyira nem gondolkodok a jövőn, a mát éljem túl. :)


Na, jó, talán mégis:

- már nem leszek szűz

- családtól külön fogok élni

- remélem, szeretni fogom a munkám, bármi is lesz az

- lesz férjem (feltéve, ha normális pasit fogok ki), fekete macskám, és remélhetőleg gyermekem is

2011. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!