Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen álmaitok esküvője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen álmaitok esküvője, hogy képzelitek el?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 12:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Valahol a világ végén, gyönyörű környezetben, nászúttal egybekötve, csak ketten, és aki összead... Nem szeretem sem a tömeget, sem az óriási lagzikat. F/28
2010. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én vízparti esküvőt, a szűk családdal és barátokkal, sok szép virággal, és álmaim menyasszonyi ruhájával.
2010. jan. 4. 13:05
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

Csak kettesben és azzal, aki összead:) Mondjuk valami tengerparton. Minden lány álmodik arról, hogy egyszer hercegnő ruhában hozzámegy a hercegéhez, de én utálom a tömeget, a nagy felhajtást, így inkább a szűkkörű esemény híve vagyok.

21/L

2010. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
És persze ahhoz hozzá menni akit nagyon szeretek.
2010. jan. 4. 13:06
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok... 21/L elvegyelek? :D
2010. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Én egy erdőben vagy tisztáson szeretnék, a lehető legegyszerűbb körülmények között, Vele. Nem érdekel a ruhám, nem kell lagzi, csak ő.
2010. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Amcsi típusú valami kertben, szép ruhával, Vele...nem kell nagy tömeg, nem is tudnék összeszedni olyan sokat. Csak akiket szeretek, család, szűk baráti kör. Kb. 50 ember. Elegáns, de szép. Nem hivalkodó
2010. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
Hétköznap, farmer, mi ketten, 2 tanú, egy anyakönyvvezető. :) 28/L
2010. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze, elvehetsz, ha már így hasonló elképzeléseink vannak a nagy napról. Várlak a reptéren 2 nap múlva reggel 6-kor, piros hosszú kabát lesz rajtam. Megyünk Caprira:D

21/L

2010. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Volt már egy.Igazi "falusi" lagzi a család kedvéért.Na még egyszer nem szólnának bele.Tengerpart. Romantikus fehér ruha,a barátok akikkel jól érzem magam.Nem kell megfelelnem anyósnak, anyunak.Képzeljétek!Még a saját lagzimon is rám szólt, hogy hogyan viselkedek!
2010. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!