Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek ölelgetni a barátai...

Szeretitek ölelgetni a barátaitokat, családtagjaitokat? Vagy csak nekem olyan megnyugtató érzés?

Figyelt kérdés
:)
2011. szept. 13. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2011. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
igen. a férjemet, meg a lányomat. de jó anyumhoz is néha 'hozzábújni'
2011. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem, csak olyan ritkán van erre lehetőség :(

Az ölelés nagyon jó. Terápiáknál is használják. Erősíti az immunrendszert, mert olyan megnyugtató, boldogsághormont szabadít fel stb. Engem is megölelhetne már valaki?(:( Nem ölelnél meg? :D

2011. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kit ölelgetnem. :-(

Csak a kutyámat és a plüss állataimat.

2011. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Csak a páromat. De azt nagyon!!!!

23/N

2011. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek ölelgetni. Mondjuk családból csak anyut szoktam, bátyámmal és apummal nem olyan szoros a visozny. De a páromat meg a barátnőimet nagyon sokat ölelgetem. Meg a kutyusomat is.
2011. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én apumat volt hogy csak úgy megölelgettem és olyan jó volt :) Csak ő már sajnos meghalt...

Néha van hogy a nagyimat szoktam ha rámjön, de ő nincs hozzászokva és mindig olyan furán fogadja. De amúgy nem vagyok ölelgető típus. Pár napja találkoztam egy volt osztálytársammal akivel nagyon jóban voltunk anno, és meglepődtem mert kifejezetten jó érzés volt megölelni...Pedig nem szoktam, de valahogy késztetést éreztem. Fura volt magamhoz képest :D

2011. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak a Barátomat és a Húgomat. 20L
2011. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az a nagyon ölelgetős, szóval nem. Lehet ezzel csak én vagyok így, de engem nem úgy neveltek..:S
2011. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én kifejezetten érintés fóbiás nevelést kaptam, így a családom, barátaim körében hihetetlenül frusztrál, ha megölelnek, még azt se szeretem, ha puszi közben átkarolnak, vagy ha túl közel jönnek a személyes szférámba :)

szerencsére a párkapcsolatomban ez nem nyilvánul meg. ja, és a kutyám is szeretem ölelgetni:)

2011. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!