Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már, hogy egy párkapcsolat miatt elvesztettétek a barátaitokat?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyok a barátommal és úgy érzem mostanra egy barátom sem maradt :S
2011. júl. 14. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 4 éve vagyok együtt a párommal és szintén ez a helyzet,de én felismertem,hogy ez az én hibám. Ha többet foglalkozol a pároddal,mint a barátaiddal,akkor törvényszerűen lemorzsolódnak. Én ezt tettem és vállalom is a következményeket. Nekem a kapcsolatom fontosabb.
2011. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
éppen ez történik most velem. és éppen azon fáradok, hogy ezt helyrehozzam. szerencsére jó barátaim voltak, úgyhogy könnyen megy.
2011. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem szinte választanom kellett a fiúm és a barátaim között. a barátokat választottam, és nem bántam meg :) bár 17 évesen szerintem nem csoda hogy ők fontosabbak :)
2011. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 napietus ***** válasza:
nem volt, mert nem hagytam. Te sem hagyd. pasi kismillió van, ezen kívül a szerelem kémia, míg a barátság sok-sok közös dolgon alapuló, megfontolt, stabil kapcsolat. a barátaidra akkor is számíthatsz, ha most megbántottad őket ezzel. a pasid meg nem szeret, ha ilyemsire kényszerít.
2011. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19 évesen mára már csak a párom alkotja mindazt amire szükségem van. Engedd, hogy magával ragadjanak a dolgok! Minden barátommal megszakadt a kapcsolatom kivéve egy lánnyal. Őt néha hívom koncertekre meg 2-3 havonta inni hozzám olyankor itt is alszik. Most éppen ő hívott meg a kerti partijába ahol sok más barátja is lesz :) A párom nélkül megyek és alakulhatnak ki kapcsolataim ott.... Másrészt egy régi-régi évfolyamtársam hívott strandolni :) Vele iskolán kívül soha nem találkoztam. Ne erőltesd azt, hogy megtartsd a régi barátaid. Valamit valamiért. De ha a párod nem teszed egy hellyel előbbre akkor a kapcsolatnak nincs értelme.
2011. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátnőm, aki, amikor barátja lett, csak akkor hívott fel, amikor a pasija vmiért nem ért rá (ezt is kb. 2-3 hetente egyszer), és nem egyszer volt, hogy megbeszéltük, hogy találkozunk, de fél órával a találkozó előtt lemondta, mert dolga volt a sráccal. Nem veszekedtem emiatt, csak akkor, amikor szakítottak, és a szememre hányta, hogy hanyagolom őt a többi barátom miatt. Kicsit elküldtem a p.csába... Te se csodálkozz, ha lemorzsolódtak a barátaid, ha hanyagolod őket.
2011. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért szerintem egy kiegyensúlyozott felnőtt embernek szüksége van párkapcsolatra, és baráti kapcsolatokra is. Az természetes, hogy a párod az első, és vele vagy a legtöbbet, de mellette a barátságokat is lehet ápolni, szinten tartani.


Gondoljatok bele: ha hirtelen vége a párkapcsolatnak, ki támogatna titeket, ha nincsen egy barátotok sem? Senki. Ha a párotokkal gondjaitok vannak, kinek a vállán tudnátok sírni?


Másrészt szerintem azok a barátságok szűnnek meg egy párkapcsolat mellett, amik nem igazi barátságok, hanem azt lehet rájuk mondani: jó viszony. Ha tényleg nagyon szeretsz emberként egy barátot, azt nem fogod elhanyagolni teljesen.

2011. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A másik, amit előttem is írtak. Az nagyon undorító! Velem is volt, hogy mikor egy "barátnőmnek" barátja lett, onnantól fokozatosan azt vettem észre, már nem is keres.


Mikor szakítottak, totál kétségbe esett, hogy senkije nincs, nincsenek barátai (párt is ezért kezdett újra keresni). Újra elővett engem, hogy menjünk ide-oda, mert "ráér".

Én meg hagytam a francba. Az igazi barátok nem úgy vesznek elő, majd tesznek megint félre, mint egy használt konyharuhát.

2011. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nálunk az a fő probléma hogy a barátnőim és a barátom nem jönnek ki egymással így a közös program is kilőve.Valahogy úgy veszem észre, hogy nem is volt igazán nagy barátság mert ők is ugyanúgy hanyagolnak és nem értik meg, hogy fáj ha a barátomat szidják.Szeptembertől ha minden jól megy fősulira megyek és remélem változik a helyzet mert elég rossz ez így:S
2011. júl. 14. 13:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Akik lemorzsolódnak, azok nem barátok. Ilyen egyszerű a képlet.


Az egyik, ha nem a legjobb barátom tőlem nagyon távol él/dolgozik. Csak pár havonta találkozunk, mikor hazajön, persze amíg távol van szoktunk msnen, vagy szkájpin beszélgetni, ha ráér.


Na de a lényeg, hogy nem az az igaz barát aki hisztizik, vagy elhagy téged, ha keveset találkoztok. Hanem, akit nem kell folyamatosan pesztrálni, de mindig számíthatsz rá, ahogy ő is számíthat rád.


Mert ennyi erővel se munkahelyed, férjed és gyereked sem lehetne később, mert majd nem lesz időd a barátaidra. És tényleg nem lesz, csak ritkán, akinek ez nem elég az nem barát, csak együtt lógtatok és már mással teszi.


Dolgozd fel, ne legyél dedós. Nekem a barátnőm mindenki előtt van, aki ezt nem fogja fel, annak nincs helye az életemben.

2011. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!