Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Segít a szakításban...

Férfiak! Segít a szakításban ha belevetitek magatokat a csajozásba?

Figyelt kérdés
vagy az egy éjszakás kalandokba? vagy ilyenkor egy ideig jobb a nyugalom. velem is épp most szakítottak és lehet jobb lenne felejtésnek ha csajoznék már most?
2011. szept. 15. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Női véleményt is elfogadsz? Szerintem segít. Sokkal jobb, mint otthon őrlődni, ha vége, annak már úgyis mindegy és úgysem fog senki sajnálni csak Te saját magad. Akkor inkább tedd azt, ami felvidít.
2011. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Adjàl magadnak idõt, hogy feldolgozd a szakitàst. Közben gondolkodj el azon, hogy miért szakitottak veled. Nem hiszem, hogyha csajozol,akkor megoldja a helyzetet, aztàn ki tudja, lehet ideig-óràig feledteti veled.
2011. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fene se tudja, szerintem ez életkorfüggő is, fiatalabbaknál talán igen, de 20-on túl a tuti recept, ha halálra melózod magad.
2011. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én Nő vagyok, de ha megengeded azért véleményt alkotnék :)

Szerintem igen, segít, ha más köti le a gondolataidat. Bár pasizós időmben (most már 24 évesen férjnél vagyok)mindíg én szakítottam, de azért úgy is van mit felejteni., és bár nem tudatosan, de egyből váltottam.

De szerintem mindentől függetlenül ne egyéjszakás kapcsolatokra utazz, nem fog az olyan sokat segíteni, mivel lelkileg nem jutsz ettől előrébb.Csajozz!!!de az "igazit" keresve, és akkor lesz nő ,aki leköti a FIGYELMED, ha felkelti az érdeklődésedet.

A testiség nem fogja!

2011. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bőven 20-on túl vagyok már igen. a sok meló segíthet?
2011. szept. 15. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Mellesleg szerintem teljesen felesleges gondolkodni rajta, mert közel sem biztos, hogy a másik őszinte volt, és olyan mindegy pénteken hogy mi lett volna ha szerdán csütörtök lett volna.


Érj el apróbb sikereket az élet bármely területén, rakd rendbe az önbizalmad, szerezz elismerést, és lépj tovább a dolgon.

Vagy ha te voltál a hülye akkor hozd rendbe, ha még lehetséges.

2011. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tisztességtelen és önző dolog úgy "csajozgatnod", hogy közben még az előző nődet szereted. Velem is eljátszották egyszer. Addig voltam jó, ameddig a volt nőjéhez vissza nem könyörögte magát. Aki persze egy év után megint kirúgta. Engem viszont három évre padlóra küldött az ő "kigyógyulási" próbálkozása.

Először dolgozd föl, gyászold meg um. az előző kapcsolatot, de ne tegyél tönkre másokat azért, hogy neked könnyebb legyen. Te sem szeretnéd, ha csak pótléknak kellenél.

2011. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

14:19-nek tökéletesen igaza van! Nem érdemes ártatlan nőket tönkretenni a bajod miatt, mellesleg sokkal hatásosabb a melózás vagy valami hobby.

26L

2011. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11:00 voltam. El akarod felejteni, vagy nem? Látsz még esélyt erre a kapcsolatra vagy nem? Ez alapján cselekedj.
2011. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!