Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a családomró...

Mi a véleményetek a családomról? Teljesen tönkrementem miattuk.

Figyelt kérdés
Apám veszekedős, minden kis hülyeségen felhúzza magát. Velem mindennap veszekszik/ beszólogat bántó dolgokat. De nem csak velem ilyen, szinte mindenkivel gyakran összeveszik, barátai sincsenek, csak olyanok akik kihasználják (tehát akarnak valamit tőle) és ha megkapták akkor lepattintják. Anyám rajtam vezeti le a munkahelyi idegességét már több, mint 10 éve, mással meg mézes-mázas szokott lenni. Mindig sírnak, hogy nincs nem tudunk megélni, mindig amikor megjön valamilyen számla hatalmas veszekedések szoktak lenni. Közben meg felesleges dolgokat vesznek egy csomó pénzért állandóan (szinte minden nap új könyveket) meg több 100 kilóméterekre járogatnak kirándulgatni...Most akkor ezekre van pénz? Keveset keresnek és mégis építtettek egy hatalmas házat egy rakás hitelből...Anyám örökölt pénzt és nem a hitelek rendezésére költötte, hanem vett egy lakást, ami az év nagy részében üresen áll, meg vettek egy 5 milliós kocsit (azt is hitelre, mint mindent). Most meg ittvannak a 3-szorosára nőtt törlesztőrészletek, mert ugye mindent hitelre kellett venni, meg lakást kellett vásárolgatni és a fizetésükhöz képest irreálisan nagy házat építeni...De hülyeségekre azért is elszórják a pénzt és utána sírnak, hogy a számlát meg nem tudják kifizetni. És emiatt újabb és újabb hiteleket vesznek fel, közben ha nem csesznék el a pénzt, akkor kitudnák fizetni (meg az örökségből is kitudták volna az összeset már rég). Már teljesen tönkrementem miattuk, önbizalmam a béka segge alatt. A sulim a tandíját is én meg a nagymamám fizetjük közösen, mert ők inkább könyvet vesznek a pénzükből...
2011. szept. 15. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
És miért jársz fizetős suliba?
2011. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? miből fizeted a tandíjat, jársz esetleg dolgozni? nem tudsz a mamádhoz költözni, és spórolni kicsit?
2011. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én erre csak azt tudom írni neked, hogy a szülők hibájából tanulni kell!!

Nálunk sem volt rózsás a helyzet.Apám mikor kicsi voltam alkoholista volt, aztán mikor leszokott pár év múlva játékgép függő lett.Tele voltunk hitellel.Volt olyan karácsonyunk, hogy még kajánk is alig volt, mert apám eljátszotta a pénzt.

Nem írtad hány éves vagy, de amint tudsz szabadulj el tőlük.

Járj el, legyél barátokkal, ha veszekedni akarnak, akkor hallgasd végig őket, és kész.Elrontották az életüket, ez igaz, de ez nem indok arra, hogy rajtad töltsék ezt le!

Te sem egy rózsaszín felhőben élsz, de hidd el, ez téged csak erősebbé tesz!!!

2011. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első, szerintem megéri havi kb. 30-60 000 Ft-ért pár évig egyetemre járni és lediplomázni. Ha nem vettek fel ingyenesre. Mert normális diplomával talál munkát az ember, és pár év alatt vissza tudja spórolni ezt a pénzt.
2011. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!